Resident Evil Village İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Resident Evil Village İçin Yeni Fragman Yayınlandı

2021’de PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacak serinin 8. oyunu Resident Evil Village için yeni bir fragman yayınlandı.

Fragmanı dilerseniz aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Hikâyeli Resident Evil serisinin sekizinci bölümü Resident Evil Village’da, daha önce hiç böylesini görmediğiniz türden hayatta kalma korkusu deneyimini yaşayın.

Olumlu eleştiriler alan Resident Evil 7 biohazard oyununda gerçekleşen korkunç olaylardan sonra, geçmiş kâbuslarından uzakta yeni bir yerde huzur içinde yaşayan Ethan Winters ve eşi Mia ile yepyeni bir olay örgüsü başlıyor. Tam da birlikte yeni hayatlarını kurdukları sırada, trajedi kapılarını bir kez daha çalıyor.

Öne çıkan özellikler

Resident Evil Village öne çıkan özellik 1

Birinci şahıs aksiyon

Oyuncular Ethan Winters rolünü benimseyecek, birinci şahıs bakış açısından tüm yakından dövüşleri ve ürkütücü kovalamacaları deneyimleyecekler.

Resident Evil Village öne çıkan özellik 2

Yeni yüzler, yeni düşmanlar

Chris Redfield, Resident Evil serisinde genel olarak bir kahramandı, fakat görünüşe bakılırsa Resident Evil Village içindeki varlığı onu şeytani dürtülerle sarıp sarmalıyor. Esrarengiz köyde yaşayan bir yığın yeni düşman amansızca Ethan’ı ele geçirecek, Ethan kendisini içinde bulduğu bu yeni kâbusu anlamlandırmaya çalışırken onlar her hareketine engel olacaklar.

Resident Evil Village öne çıkan özellik 3

Yaşayan, nefes alan bir köy

Oyunda gelişen korkutucu olayların sadece bir sahne arkasından çok daha fazlası olan bu köy, Ethan’ın çözeceği gizemleri ve kaçacağı dehşet dolu anlarıyla başlı başına bir kişilik.

 

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir