Resident Evil Village’in Dosya Boyutu Belli Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

7 Mayıs tarihinde çıkışını gerçekleştirecek ve korku oyunu severlerin merakla beklediği serisinin son oyunu Resident Evil Village’in sabit diskimizde ne kadar yer kaplayacağı ortaya çıktı.

Microsoft Store üzerinden yapılan listelemede Xbox konsolları için ortaya çıkan boyut 35 GB civarında. Ayrıca Resident Evil Village oyununu alanlara Resident Evil Re:Verse oyunu da ücretsiz olarak verilecek. RE8: Village sahiplerinin ücretsiz olarak ulaşabilecekleri bu oyun, üçüncü şahıs bakış açısı, çizgi roman grafikleri ve ikonikleşen RE karakterleri ile 4-6 kişilik takımlar halinde oyuncular Death Match yapabilecekler. Ancak bu multiplayer oyunun Re8: Village ile çok bir bağlantısı bulunmuyor. Resident Evil Re:Verse oyununun boyutu ise yaklaşık 15 GB. Yani toplamda iki oyun, sabit diskinizde 50 GB yer işgal edecek. Diğer platformlar da ise oyunun boyutu henüz belli değil.

Genellikle, Capcom oyunlarının PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümleri arasında boyut olarak büyük farklar olmuyor. Bu yüzden de tüm platformlarda oyunun birbirine yakın depolama alanı kaplayabileceğini söyleyebiliriz.

Resident Evil Village, 7 Mayıs 2021 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image