Retro Fütüristik Hayatta Kalma Motosiklet Yarış Oyunu Ücretsiz Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Tate Multimedia tarafından Kasım 2018’de piyasaya sürülen retro fütüristik, hayatta kalma motosiklet yarış oyunu olan Steel Rats Steam’de ücretsiz oldu.

32,00 TL değerindeki bu oyunu 4 Nisan TSİ 10.00’a kadar Steam kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi oluyorsunuz. Oyunun Steam sayfasına ise dilerseniz bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteni

Bir Steel Rat ol ve düşman sürülerinin içinden geçerek onları enkaza çevir, alev saçan testere bıçaklı ölüm makinenle, yani motosikletinle her şeyi darmadağın ederken dört benzersiz karakter arasında geçiş yap. Street Rats, hassas platformlar ve yoğun araç savaşları ile bezeli çekici 2,5D akrobatik motosiklet yarış aksiyonu ile türünün diğer oyunlarına benzemez.

Uzaylı Junkbot sürülerine karşı verdiğin savaşta motosikletin senin silahındır. Tekerleklere monte edilmiş testere bıçakları, zıpkın silahları ve alev çıkaran egzozlar gibi korkunç araç silahlarını kullanarak yakın dövüşü ölümcül hassas atışlarla birleştir. Motorunu çalıştır ve akrobatik hareketler yapmak ve Junkbot’ları maharetle yok etmek için gerçekçi fizik tabanlı kontrollerde ustalaş. Yıkım ne kadar yaratıcı olursa o kadar iyidir! Duvarlara tırman, binaların kenarından ters takla at ve baş aşağı sürerken ortama kargaşa yaratan bir hava sal. Coastal City’nin sırlarını keşfet ve Junkbot istilasının gizemini ortaya çıkar.

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Win 7 or newer
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 / AMD Phenom II X4 940
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GT 630 / Radeon HD 7570
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image