Rick and Morty, God of War Evreninde!

Sevilen animasyon dizisi Rick and Morty'nin geçtiğimiz günlerde 6. sezon prömiyeri yapıldı ve prömiyer gecesi God of War Ragnarok evreninde geçen bir reklam filmi yayınlandı.

Meriç Topal
Meriç Topal
1 Dk Okuma Süresi

Rick and Morty’nin 6. sezon prömiyeri ile yeni gelen reklam filminde tanıdık bir evrene dahil oluyoruz. Adult Swim tarafından hazırlanan Rick and Morty’nin reklam filmi, dizinin ana karakterlerinden Rick’in başını traş etmesi ve yüzünü kırmızıya boyaması ile başlıyor.

Reklamın devamında Rick hızlıca bir sandık açar ve Kratos’un Leviathan Baltasını ve diğer ”habersiz yükseltmeleri” bulur. Ancak baltasında kan lekesi istemeyen Rick, kuş sürüsü tarafından saldırıya uğrayan Morty’ye yardım etmeyi reddeder. Rick aynı zamanda bir tekne bulur ve aslı Kratos’a ait olan Leviathan Baltasının ıslanmaması için Morty’e kürek çekme görevi verir.

Rick and Morty’nin 6. Sezonu sonunda yayınlandı, fakat ülkemizde sadece Netflix üzerinden yayınlanacağı için çok geç gelecek. Resmi tarih ise belirsiz.

God of War Ragnarok’a gelecek olursak; Kratos ve Atreus’un yeni macerası 9 Kasım 2022’de Playstation 4 ve Playstation 5 üzerinden çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
“Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?”
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir