Riders Republic’i Çıkış Tarihinden Önce Kısa Süreli Olarak Ücretsiz Deneyimleyebilirsiniz

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft, Riders Republic’in lansman tarihi öncesi, oyunu herkesin 1 hafta deneyimlemesine izin veriyor. Ubisoft’un oyun için gerçekleştirdiği ilk deneme fırsatı bu da değil. Geçtiğimiz hafta da oyunculara oldukça kısa süreli bir deneme imkanı sunmuştu.

Ücretsiz deneme haftası 21 Ekim Perşembe günü başlayacak ve 27 Ekim Çarşamba günü sona erecek. Bu tarihler arasında oyunu sizlerde indirip deneyimleyebilirsiniz. İndirip deneyimleyebileceğiniz gün sayısı oldukça fazla olsa da ne yazık ki bir saat sınırı koyulmuş. Oyunu bir hafta boyunca toplamda sadece 4 saat boyunca deneyimleyebilir ve bu deneyim hoşunuza giderse satın alabilirsiniz.

Oyunu deneyimlediğiniz 4 saat boyunca ilerlediğiniz bütün kısımlar satın almanız halinde nihai oyuna aktarılacak. Ayrıca satın aldığınız zaman oyunda yer alan bütün modlara doğal olarak erişim imkanınız olacak.

Riders Republic Modları

  • Mass Race: 50’den fazla oyuncuyla beraber üç farklı spor dalında yarışabilirsiniz. Ayrıca her 30 dakikada bir haritada rastgele bir yarış başlayacak.
  • Versus Mode: Oyunda yer alan herhangi bir kariyer etkinliğine 5 arkadaşınız ile katılarak birbirinize meydan okuyabilirsiniz. Böylelikle hanginizin en iyi olduğuna karar vermiş olursunuz.
  • Tricks Battle: 6’ya 6 kişilik eşleşmelerde yarışı ve çeşitli mödülleri ele geçirmek ve puan kazanmak için elinizden geldiğince fazla hile yapmaya çalışın. Çünkü karşılaşmayı en yüksek puana sahip olan ekip kazanacak.
  • Free for All: En fazla 11 rakibe meydan okuyabilirsiniz. Meydan okuduğunuz rakiplere belirli bir etkinlik listesi aracılığı ile kimin en iyi olduğunu gösterebilirsiniz.

Riders Republic, 28 Ekim tarihinde PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Stadia platformları için çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir