Riot Games Yeni Projelerini LOL 10. Yıl Özel Canlı Yayınında Duyurdu…

Brz Konuk
Brz Konuk
4 Dk Okuma Süresi
Riot Games Yeni Projelerini Duyurdu

Riot Games, League of Legends 10. Yıl kutlamalarında yeni projelerini duyurdu. Riot Games, League of Legends evreninde geçen çok sayıda yeni oyun çıkartmaya hazırlanıyor. Ayrıca, yeni bir animasyon dizisi ve belgesel de yolda. Teamfight Tactics’de mobil cihazlara geliyor.

Riot tarafından açıklanan ilk yeni oyun Legends of Runeterra, Bu ücretsiz oynanabilen strateji kart oyunu, League of Legends’ın karakterlerini temel alan kartlara sahip. Her karakterin kendine özgü bir tarzı ve stratejik avantajı var. Legends of Runeterra, oyuncuların yaratıcılığını ve kurnazlığını, kazanmak için kullanmaya zorlayan alternatif bir dövüşe sahip. Oyuncular, “oynamak için ücretsiz seçenekler” de dahil olmak üzere kart almak için birden fazla seçeneğe sahip olacak ve herhangi bir kartı satın almak için gerçek para veya kazanılmış para birimi kullanacaklar. 2020 yılında çıkacak olan Legends of Runeterra’nın PC ve mobil patformu için BURADAN ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Riot Games ayrıca konsollar ve mobil cihazlar için League of Legends: Wild Rift adlı MOBA oyununu duyurdu. Bu 5v5 MOBA oyunu, dünyayı son on yılda kasıp kavuran, League of Legends ile aynı olsa da, Riot Games bunun yeniden kurgulandığını söylüyor. Wild Rift oyunu, twin-stick bir kontrol şeması kullanacak ve maçlar 15 ila 18 dakika sürecek şekilde yeniden tasarlanmış. League of Legends: Wild Rift, 2020’de mobil ve konsol platformlarında boy gösterecek. Oyuna BURDAN ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Riot Games henüz isimlendirilmemiş üç oyunun daha ön tanımını yaptı. Bunlar geçici isimlendirmeleriyle, Project A, Project L ve Project F.

Rekabetçi ve karakter tabanlı bir taktiksel FPS oyunu olan Project A; Yakın gelecekteki Dünya’da yer alacak ve farklı yeteneklere sahip çok çeşitli karakterler ile oyunu oynamamıza imkan sağlayan. Bu oyun için çıkış tarihi belli olmasa da, Riot Games 2020’de oyun ile ilgili daha fazla ayrıntı gösterileceğini açıkladı.

Riot Games’in geliştirilmekte olduğu bir diğer oyun ise Project L. Bu oyun bir dövüş oyunu. Proje L olarak adlandırılan oyun hakkında henüz çok bir bilgi yok, ancak Riot Games, bunun League of Legends evreninde geçen bir dövüş oyunu olduğunu açıkladı.

Project F hakkında, şu anda daha yeni geliştirilmeye başlanan ve Runeterra dünyasını arkadaşlarınızla birlikte gezmeye olanak tanıyan bir oyun olduğu dışında başka bir bilgi açıklanmadı.

Riot Games son olarak duyurduğu oyun League of Legends Esports Manager. Kendi esports ekibini yönettiğin, oyuncularla sözleşmelere imza attığın ve günlük işleri yönettiğin bir oyun.  Oyun ilk olarak önümüzdeki yıl League of Legends Pro League bölgesinde çıkacak ve gelecekte diğer bölgesel liglere de gelmeyi hedefliyor. League of Legends Esports Manager’dan elde edilen para, oyunda yer alan takımlarla paylaşılacak.

42995380 7CCB 4EA5 8833 8AF803A05052

Son olarak ta Riot Games, yeni bir animasyon filmi yayınlayacak. Animasyon, iki LoL şampiyonunun geçmişini ve onları birbirinden koparan gücü konu alıyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir