KONSOLOyun HaberleriPC

RoboCop: Rogue City Duyuruldu

Yeni RoboCop oyunu demek, ha?

RoboCop’u hepimiz filmi ile tanıdık. 1987 yılında çekilmiş ilk film yaklaşık 54 milyon dolar gelir elde etti ve bunun ardından devam filmleri, oyunları, çizgi romanları yapılmaya başladı. Ancak 2014’ten beri seri ortalıkta yok. Yani anlayacağınız üzere, yeni bir RoboCop yapımını uzun zamandır görmüyoruz. Lakin, Nacon Connect etkinliğinde yeni RoboCop oyunu – RoboCop: Rogue City, nihayet duyuruldu.

Daha öncesinde Terminator: Resistance ve Rambo: The Video Game gibi oyunları geliştiren Teyon, yeni RoboCop oyununun yapımcılığını üstleniyor. 2023’te çıkış yapacak Rogue City, bir FPS oyunu ve oyundaki amacınız RoboCop, yani Alex Murphy ile birlikte Detroit’i kurtarmak. Nacon, seriye sadık bir RoboCop oyunu geliştireceklerini iddia ediyor.

RoboCop: Rogue City, 2023‘te PC ve konsollar için çıkışını yapacak. Dilerseniz, bu bağlantıdan oyunun steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

RoboCop: Rogue City’nin Tanıtım Bülteninden

Efsanevi yarı insan yarı makine ve tümüyle polis kahraman olarak Eski Detroit’in suçun kol gezdiği tehlikeli sokaklarına adalet getir. Bu yepyeni birinci şahıs nişancı oyununda, Auto-9 tabancan, fabrika yapımı olağanüstü gücün, uzun yıllar polislik deneyimin ve elinin altındaki çeşitli araçlar ile, çok sevdiğin, yuvam dediğin bu şehri yok etmeye çalışanlara karşı mücadele et. Yasaları ve polis yönetmeliklerini kendine göre uygulama hakkın var, ama hikaye ilerlerikçe tedbirli olman da şart, zira açgözlülük ve yozlaşma sınır tanımıyor.

Hazırlan…

MASUMLARI KORU, KANUNU UYGULA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu