Rockstar Games’den Yeni Bir Duyuru Yakın Gibi

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Rockstar Games’in yeni projeler üzerinde çalıştığı ve bu yıl içerisinde GTA Online ve Red Dead Online için güncellemelerin devam etmesini resmen biliyoruz. Sızıntılara göre ise GTA: Trilogy: Remastered Mart ya da Nisan ayında duyurulacak. GTA: V Remastered 2021’in 2’ci yarısında çıkışını yapması planlansa da, hala daha fragman göremedik.

Rockstar, neredeyse 10 aydır GTA V: Remastered hakkında hiç bir detay vermedi. Lakin resmi sayfalarında GTA V: Remastered’ın detaylarını önümüzdeki aylarda açıklayacaklarını söylenmişti. Görünen o ki, Rockstar sözünü tutamadı ve verilecek detayları erteledi.

Ancak Merak etmeyin! Rockstar’dan yeni bir duyuru bekleyen oyuncuları sevindirecek bir haberimiz var.

Özellikle, sızıntıları ile ünlü olan Tez2 adlı kullanıcı, Rockstar’ın bir makaleyi daha atladığını ve bu makalenin GTA Online ile alakalı olabileceğini ya da GTA Online ile hiç bir alakası olmayacağını belirtti. Görünen o ki, Tez2 de arada kalmış.

Tez2 atlanmis Rockstar makalesi hakkinda aciklama

“Rockstar bir makaleyi daha atladı. Hiçbir şey ifade etmiyor olabilir veya sadece bir “GTAO Job Spotlight” makalesi için ayrılmış olabilir vs. Lanet olsun, GTAO ile bir ilgisi bile olmayabilir.”

Bir kullanıcı Tez2’e, “Meraktan, “bilen” insanlar bir şeyler olduğunu söylediler ve bir süre olmasını istediler, bu yüzden sadece o şey oldu mu yoksa hala bekliyoruz mu diye merak ettim. Not: bunu bir aydan fazla bir süre önce söylediler” sorusunu yöneltti.

Tez2 bu soruya cevap olarak bu haberin GTA: Online ile alakalı olmadığını söyledi ve biz oyunculara yeni makalenin GTA: Trilogy: Remastered/Remake, GTA V: Expanded and Enhanced ve ya Red Dead Online‘a gelecek yeni güncellemeyi konu alabileceğinin umudunu verdi.

Tez2 atlanmis Rockstar makalesi hakkinda aciklama 2

Rockstar’ı hepimiz biliyoruz. Ne yapacağı ve ya neleri planladıklarını hiç kimse kestiremiyor. Yeni bir duyuru olması biz oyuncuları çok mutlu edeceği kesin.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir