PC

Rogue Company’nin Yeni Haritasını Dr Disrespect Tasarladı

Rogue Company’nin Yeni Haritasını DrDisrespect Tasarladı 

Hi-Rez Studios’a göre Rogue Company, 8 milyondan fazla oyuncuyu içine çekmeyi başardı ve teknik olarak hala açık beta olsa da geliştiricinin en başarılı lansmanı oldu. Hiç şüphesiz Hi-Rez’i biraz şımartan bir sayı ancak muhtemelen oyuna yeni bir harita ve görünüm getirmek için güç birliği yaptıkları yayıncı kadar şımarık olmasa gerek.

Bugün Rogue Company oynamaya başlarsanız, onu yayıncı ve eski Call of Duty seviye tasarımcısı tarafından tasarlanan bir harita olan The Arena’da deneyimlersiniz. Şatafatlı ve kırmızı…kesinlikle Dr Disrespect’in ekrandaki kişiliğiyle eşleşiyor ve bu estetiğin ötesine geçiyor. ”Oyunculara rakiplerini alt etmeleri için birden fazla hareket seçeneği sunan sağlam tasarlanmış alanlarla” oyuncuları hızlı tempolu ve agresif dövüşlere teşvik ediyor, diyor Hi-Rez.

Ayrıca Hi-Rez oyuna Rogue’nuzu görünüşüyle süsleyebilmeniz için Dr Disrespect skin’i de ekledi. Bunun Rogue Company dünyasına ait olmadığını anlamak için derin bir gözlem yeteneğine gerek de yok.

Hi-Rez ve yayıncı arasındaki işbirliği aslında  “sosyal medyada yürütülen senaryolu ancak organik bir konuşma” ile başladı. Twitch’ten Haziran ayında banlanan yayıncının neden banlandığı ise hala kamuya açıklanmadı. Bugünlerde 3,1 milyon abonesinin bulunduğu YouTube’da yayın yapmakta.

Rogue Company, insanı yormayan, sıradan bir nişancı oyunu olarak nitelendiriliyor. Yapılan yorumlardan çıkarımım, maçların yeterince hızlı ilerlediği ve bunun da sizi yeni stratejiler denemeye teşvik ettiği yönünde. Yeteneklerin yanı sıra çatışma hızı ve insanı tatmin eden silahlı çatışmalarla kazanıp kaybetmek de sizin elinizde. Şimdilik sağlıklı bir oyuncu tabanına sahip olan oyunun, güncel tempoya ve yapacağı mikro dönüşümlerle, rekabetçi fps türündeki oyunlar arasında nasıl bir yer edineceğini hep beraber göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu