PC

RollerCoaster Tycoon 3 Bu Ay Yeni Bir Sürümle Geri Dönüyor

RollerCoaster Tycoon 3 Bu Ay Yeni Bir Sürümle Geri Dönüyor

26 Ekim 2004 Piyasa sürülen RollerCoaster’ın oyunu 2018 yılında steam üzerinden satıştan kaldırılmıştı. Frontier, şimdi ise RollerCoaster Tycoon 3 bu ay yeniden piyasaya sürmeyi planlıyor. Yeni güncelemeler ile şatışa  sürülecek oyun tam olarak bir remaster değil.Görsel iyileştirmeler, optimize edilmiş kontroller ve geniş ekran desteği içereceğini, ancak maalesef 4K olmayacağını öğrendik.

Yayıncı  firma Atari ile Geliştirici Frontier arasında oyun ile alakalı bir çok dava bulunuyor. Frontier’in Atari’yi yeterli telif ücreti ödememekle suçladığı bir davanın ardından, Atari’nin “haklarının sona ermesi” gerekçesiyle GOG ve Steam üzerinden oyunu satıştan çeti.

Oyunun tekradan şatışa çıkaracaklarını söylediklerine göre oyunun hakları Frontier’e geçmesi gerekiyor fakat steam üzerinden yayıncı firma Atari  gözüküyor. ileriki günlerde net bir açıklamaya kavuşacağını düşünüyoruz.

Oyun ek olarak witch’e de geliyor.

Steam Linki

Sistem Gereksinimleri:
Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP

İşlemci: Pentium® III 733 MHz veya uyumlu (Pentium® 4 1.2 GHz veya uyumlu önerilir)

Bellek: 128 MB RAM; XP için 256 MB (256 MB; XP için 384 MB önerilir)

Grafikler: 32MB veya üzeri herhangi bir ATI Radeon ™ veya GeForce ™ 2; veya 32 MB ve donanım T&L içeren başka bir ekran kartı (ATI Radeon ™ 64 MB SDR veya GeForce ™ 2 Pro veya 64 MB veya daha fazla belleğe ve T&L donanımına sahip başka bir ekran kartı önerilir) *

DirectX Sürümü: DirectX® sürüm 9 (dahil) veya üstü

Ses: Windows® 2000 / XP uyumlu 16 bit ses kartı *

Sabit Disk: 600 MB boş alan

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu