Klasiklerden İlham Alan RPG Oyunu Sea of Stars Ertelendi

Sabotage Studio tarafından geliştirilen Sea of Stars gelecek yıla ertelendi.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi
Sea of Stars

2022 yılı oyun tarihinde belki de en çok erteleme haberi aldığımız yıl olabilir. Birçok büyük oyun, orta çaplı ve indie oyunun gelecek yıla ertelendiğini öğrenmiştik. Yeni erteleme haberimiz ise The Messanger’ı geliştiren ekibin klasiklerden ilham alan yeni sıra tabanlı RPG oyunundan geldi.

Sabotage Studio, 2020 yılında The Messanger’ı piyasa sürdükten sonra Kickstarter projesi ile Sea of Stars’ı duyurdu. Switch ve PC platformları için geliştirilen oyunun bu yıl içerisinde oyuncularla buluşması planlanıyordu.

Sea of Stars, 2023 Yılında Gelecek Ancak Bu Yıl Oynanbilir Sürüm Görebiliriz

Sabotage Studio, Twitter hesabından bugün yaptığı açıklama ile oyunun mevcut geliştirme süreciyle alakalı bir takım bilgiler verdi. Ayrıca bu bilgilerin yanı sıra oyunun çıkış tarihinin 2023 yılına ertelelediğini duyurdu.

Çok büyük bir dönüm noktasına yaklaşırken, çıkış tarihi daha net hale geliyor. Kendimizi bir anda büyük bir metin ve altta logolarımızın bulunduğu kağıtlara bakarken bulduk. İki ana önceliğimiz var bunlar; ekibimiz için yaşam kalitesi ve aklımızdakileri yanıstabildiğimiz birmiş bir oyun. Tüm bunlara odaklandığımız dönemde Sea of ​​Stars’ın 2023’te piyasaya sürüleceğini onaylayabiliriz.

Beklemenin büyük bir istek olduğunu anlıyoruz. Bizlere sundukları sonsuz destek için topluluğumuza teşekkür etmek istiyoruz. Unutmadan bu yıl içerisinde sizlere oynanabilir bir sürüm sunabilmek için tüm olasıkları ele alıyoruz.

Sabotage Studio

Son olarak Sabotage Studio, Sea of Stars’ın PC ve Switch için geleceğini resmen onayladı. Eğer sizlerde bu oyunun çıkış yapmasını bekliyorsanız biraz daha beklemek zorundasınız.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir