Rust’ın Konsol Versiyonundan Yeni Oynanış Videoları Geldi

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
3 Dk Okuma Süresi

Rust’ın geliştirici firması Facepunch Studios ve yayıncı firması Double Eleven oyunun konsol versiyonuna ait, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X’de kaydedilmiş toplam 23 dakikalık oynanış videoları yayınladı.

Playstation 4 Pro ile kaydedilen oynanış videosu 17 dk. civarında, Xbox One X ile kaydedilmiş oynanış videosu ise yaklaşık 6 dk. Videoları dilerseniz aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

PlayStation 4 Pro Oynanış Videosu

Xbox One X Oynanış Videosu

Double Eleven Kaynaklı Rust Konsol Versiyonu Tanıtım Bülteni:

Konsolda nihai rekabetçi hayatta kalma deneyimini arayan oyuncular, oyun birkaç ay içinde çıkış yaptığında 100’e kadar diğer oyuncuyla çevrimiçi olarak oynayabilecekler. Yıkık endüstriyel anıtlarla dolu gizemli kıyamet sonrası bir adada uyanmak ve bilim adamlarını araştırmak, her şeyin ölmenizi istediği bir dünyada kendinizi nasıl hayatta tutacağınızı bulmak size kalmış.

Rust’ta her şeyin üstünde bir amaç vardır: hayatta kalmak. Susuzluğu ve açlığı fethedin, elementlerle savaşın, kıyafetler oluşturun ve diğer oyuncular, bilim adamları, ayılar, kurtlar dahil düşman güçlere karşı güvende kalın. Hatta ateşe, boğulmaya veya radyasyon zehirlenmesine boyun eğin. Kuralsız bir oyun olan Rust, sakinlerine ne yapacaklarını söylemez. Oyuncular, kalabalık düşmanlara karşı savaşlar, baskın ve yağmalama konusunda aldatıcı ve agresif olmakta özgürdür, ancak yanınızda dost oyunculardan oluşan bir ekiple kazanılabilecek daha da fazla potansiyel vardır. Hayatta kalma ve üstünlük mücadelesinde oyuncular, güvende kalmak için ormanda küçük kulübelerden büyük hurda metal kalelere kadar inşaatlar yapabilir ve çeşitli silahlar, bombalar ve tuzaklar üretebilirler.

Rust’un 2013’te Steam Erken Erişim lansmanından bu yana, milyonlarca oyuncu oyunun dünyasını doldurdu ve nihai sosyal deneyde yer alarak onu Steam’de en çok oynanan oyunlardan biri haline getirdi. Oyun, bir ilkel hayatta kalma oyunu olarak ilk günlerinden, rakipleri arasında öne çıkan bir oyun haline geldi – keşfedilecek ve inşa edilecek, çeşitli oyun stilleri, silahlar, el sanatları ve her şeyden önemlisi savaşla dolu, şaşırtıcı derecede ayrıntılı dünyalar içeriyor: .

Rust’un PlayStation ve Xbox konsolları için geliştirilmesi ve yayınlanması, orijinal PC sürümünün geliştiricisi ve yayıncısı Facepunch’tan bağımsız olarak İngiltere merkezli Double Eleven tarafından geliştirilmektedir.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir