PCKONSOL

S.T.A.L.K.E.R 2 İçin Yeni Fragman Yayınlandı

S.T.A.L.K.E.R 2 çok uzun zamandır beklenen bir oyun ve oyuncular da merakla bu oyun ile ilgili haberler bekliyorlar. Oyunun Ukranya’lı geliştiricisi GSC Game World ise dün itibari ile yeni bir fragman yayınladı. Bu fragman ise daha çok oyunun atmosferini ve grafiklerini göstermek için oluşturulmuş gibi gözüküyor.

GSC Game World bu fragman için “oyunun gerçekte nasıl hissettirdiği: hızlı tempolu sahne değişikliği, uğursuz manzaralar ve neredeyse ayırt edilemeyen bir gitar müziği eşliğinde her zaman var olan kaçınılmaz bir tehlike hissi” açıklamasını yaptı.

Yapımcı oyun hakkında pek bir şey paylaşmadı ama biz serinin yapısını koruyacağını düşünüyoruz. Serinin en popüler oyunlarından biri olan S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl FPS, Hayatta kalma oyunuydu. Bu tarzı 2.ci oyun ile de devam edileceğini umut ediyoruz.

S.T.A.L.K.E.R 2’nin çıkış tarihini henüz bilmiyoruz – 2018’de GSC Game World, 2021’de çıkacağını ima etmişti ancak planın hala bu olup olmadığını bilmiyoruz. Resmi sitelerinde şu anda “Çıkış tarihini henüz açıklamaya hazır değiliz” yazıyor. Ama söylentilere göre oyun 2021 yılı içinde çıkış yapacak.

Bildiğiniz üzere daha önceki S.T.A.L.K.E.R oyunlarının haritaları oldukça büyüktü ama tamamen açık dünyalar değildiler. Büyük olsalar da, parçalara ayrılmışlardı ve aralarında seyahat etmek için birkaç özel erişim noktasından geçmeniz gerekiyordu. Ancak Stalker 2 kesintisiz bir açık dünya oyunu olacak. GSC Game World: “Seride ilk kez Kıyamet sonrası açık dünya olarak keşfedebileceğiniz Zone, bugüne kadarki en büyüklerinden biri olacak”

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Birinci şahıs nişancı, sürükleyici simülasyon ve korku türlerinin eşsiz karışımını deneyimleyin.

[better-ads type=”banner” banner=”7218″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”0″][/better-ads]

Chernobyl Exclusion Zone benzersiz, tehlikeli ve sürekli değişen bir ortam sunuyor. Çok şey vaat ediyor. Ele geçirmeye cesaretiniz varsa, inanılmaz değerlere sahip kalıtlar sizin olabilir. Öte yandan ödemeniz gereken bedel, kendi hayatınızdan azı olmayacak.

Radyasyon, mutantlar ve anomalilerle dolu, bugüne kadarki en büyük açık dünyalardan biri, keşfedilmek için sizi bekliyor. Yolda karşılaştığınız tüm seçenekler sadece kendi destansı hikayenizi belirlemekle kalmıyor, aynı zamanda geleceği de etkiliyor. Zone boyunca yolunuzu bulmaya çalışırken gördüğünüz, yaptığınız ve planladığınız şeylere dikkat edin çünkü sonsuza kadar kaybolabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu