Yeni Saints Row’dan 8 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Önümüzdeki sene çıkış yapacak yeni Saints Row oyununa ait bu oynanış videosu 8 dakika uzunluğunda. Paylaşılan video oyunun oldukça erken bir sürüme ait. Yani nihai sürümü ile farklılıklar barındırabilir. Ama yine de videoyu izlediğimiz zaman nihai oyun hakkından neler beklememiz gerektiğini konusunda bize fikir verebilir.

Oyun, üçüncü şahıs bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce piyasaya çıkan Saints Row oyunlarına göre karakter oluşturma daha bir derinliğe sahip olmuş. Ayrıca, yine önce ki oyunlarına göre The Boss, daha fazla ses efektlerine sahip. Zaten geliştirici Volition da oyunda seçilebilir 8 farklı ses (4 erkek ve 4 kadın) olacağını da belirtiyor.

Geliştiricilerin belirttirdiğine göre oyun, önceki oyunlara göre daha fazla araç özelleştirmesine sahip olacak ve oyuncular bu arabalarını sahip oldukları garajda saklayabilecekler. Co-op oynanabilme imkanı sunacak oyunda, ne yazık ki çapraz platform desteği mevcut olmayacak. Yani farklı platformlardaki arkadaşlarınızla birlikte oynama imkanınız şu an için mümkün değil. Son olarak geliştirici Volition, yeni oyunun “İmzalı Saints Mizah Anlayışı” sayesinde oyunun daha komik anlar sunacağını iddia ediyor.

Saints Row 8 Dakikalık Oynanış Videosu

Saints Row, 25 Şubat 2022 tarihinde PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC platformları için çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir