Saints Row – Boss Factory Ücretsiz Olarak Çıkışını Yaptı

Ana oyundaki karakterlerinizi düzenlemenize olanak sağlayan Boss Factory çıkışını yaptı.

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Ağustos ayında piyasaya sürülmesi planlanan Saints Row serisinin reboot, yani seriyi diğer SR oyunlarından bağımsız olarak yeniden yorumlanan oyunu Saints Row, seriye bir sürü yenilik getirmeyi planlıyor. Bunlardan biri de dün Summer Game Fest sunumunda duyurulan Boss Factory.

Boss Factory, 23 Ağustos’ta çıkış yapacak oyun için hazırlık demosu olarak düşünebilirsiniz. Ancak oyun sadece karakter düzenlemeden oluşuyor. Ana oyundaki karakterimizi daha şimdiden dilediğimiz şekilde; dişler, bronz tenler, dövmeler, kaslar, ağızlar, makyajlar, her çeşit ten ve saç rengi, damarlar, sesler ve çeşitli ifadelerini düzenleyebilirsiniz.

Bununla yetmiyor, bir de karakterinizin yara izlerini ve istediğiniz vucut şeklini ayarlayabilir, hatta herhangi bir uzuv için protez bile ekleyebilirsiniz. Kiyafetler ise olmazsa olmaz; ceketler, aksesuarlar, çoraplar ve daha nicesiyle karakterinizi dilediğiniz stilde giydirebilirsiniz.

Karakterinizi buluta kaydederek oyunun tam hali çıkış yaptığında ana oyuna taşıyabileceksiniz. Dilerseniz aşağıdaki oynatıcıdan oyunun fragmanını izleyebilirsiniz.

Boss Factory, an itibariyle Epic Games Store, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One için çıkışını yapmış bulunmakta.

Saints Row – Boss Factory’nin Tanıtım Bülteninden

Gerçekten olmak istediğin Mafya Babasını yaratmak ister misin? Saints Row Boss Factory’de, gelmiş geçmiş en büyük Mafya Babasını, kendi Mafya Babanı yaratabilirsin. Saints Row oyunlarında görülen en güçlü özelleştirme araçlarıyla içindeki Saint’i özgür bırak.

Sıfırdan başla ve binlerce seçenekle gözünü yükseklere dik: dişler, bronz tenler, dövmeler, kaslar, ağızlar, makyajlar, her çeşit ten ve saç rengi, damarlar, sesler ve çeşitli ifadeler. İstersen yara izleri, istediğin vücut şekli ve herhangi bir uzuv için protezler ekleyebilirsin.

Sonra Mafya Babanı istediğin gibi giydirip ceketler, aksesuarlar ve çoraplarla süsle. Asimetrik yüz özelleştirmesi sana yüzünün sol tarafını sağ tarafından tamamen farklı tasarlama özgürlüğünü tanıyor.

Ardından Bulut’a kaydet ve oyunun tam hâli piyasaya çıktığında Mafya Babanla Saints Row macerana başlamaya hazır ol.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir