Kategorilendirilmemiş

Saints Row: The Third Remastered Duyuruldu

Saints Row: The Third Remastered Duyuruldu

Dün ESBR’de derecelendirildiğinin haberini yaptığımız Saints Row: The Third Remastered oyunu bugün resmen duyuruldu.

2011 yılında çıkış yapmış, açık dünya, macera oyunun Remastered’ı 22 Mayıs tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için Epic Games Store’da çıkış yapacak.

Ayrıca Saints Row: The Third Remastered ana oyunun dışında üç adet genişleme paketi, 30 adet indirilebilir içerikle birlikte iyileştirilmiş görsel efektler, yeni bir ışıklandırma motoru, yenilenmiş dokulara sahip ortamlar ve karakter modelleri ile gelişmiş grafikler sunacak.

Oyun Epic Games Store‘da ön siparişe açılmış durumda ve fiyatı 249 TL. Oyunun grafik karşılaştırmalı duyuru fragmanını oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Oyun Hakkında

Saints Row: The Third™ Remastered

Saints Row: The Third™ Remastered, sana güçlerinin zirvelerindeyken Saint’leri kontrol etme ve bu güçlerle neler yapabileceğini gösterme şansı veriyor. Bu senin şehrin. Senin kuralların geçerli.
Geliştirilmiş grafikleriyle yeniden düzenlenen oyunda seks, uyuşturucu ve silah batağında boğulan günah şehrinin ta kendisi Steelport hiç bu kadar güzel gözükmemişti.
Stilwater’ı ele geçirdikten yıllar sonra Saints ayakkabıları, Saints enerji içecekleri ve sana yakın bir mağazadan bulabileceğin Johnny Gat oyuncak biblolarıyla birlikte Third Street Saints, sıradan bir sokak çetesinden tanınmış bir markaya evrildi. Saint’ler Stilwater’ın kralı olsa da bu kavuştukları ün dikkatleri üzerlerine topladı. Tüm dünyada piyonları olan efsanevi suç derneği Syndicate, gözlerini Saint’lere dikti ve haraç talep etmekte.
Syndicate’e diz çökmeyi reddederek, bir zamanlar gururlu bir metropolken Syndicate hakimiyetinde zorluklarla mücadele eden bir günah şehrine dönüşen Steelport’a savaşı getir. Bir tankla serbest düşüş yap, bir Meksika güreşçi çetesine uydudan hedeflemeli hava saldırısı düzenle ve iyi eğitilmli bir askeri güce karşı savaş. En garip oynanış hikayelerine sahip bu oyunda her şey mümkün.
Fitne İmha Silahları – Düşmanlarını yenmekle kalmaz. Aynı zamanda onları küçük düşürür. Savaş jetleri, insan fırlatan gülle arabaları ve şok edici yakın dövüş silahları; hepsi eğlencenin bir parçası.
Çılgın Karakter Kişiselleştirme – Dibi görmüş ünlülerden, maskesiz ninja korsanlara kadar en garip karakterleri yarat. Her günahkarın içinde bir Saint yatar. Bakalım kime dönüşeceksin?
On numara Eşli Oyun – Tek başına veya bir kankanla çevrimiçi oyna. Serbest düşüşe bir şans ver ve ağır silahlarla donatılmış Syndicate üssüne doğru çaresizce saldırırken ortağının havalı pikabına iniş yapmaya çalış. Yanında bir arkadaşın varsa Steelport’ta her zaman daha fazla eğlenirsin.
Tüm DLC’ler dahil – Üç genişletme görev paketlerinin hepsi ve orijinal sürüme ek 30’dan fazla DLC parçası.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu