Saints Row İçin Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

Saints Row için paylaşılan bu yeni oynanış videosu oyundaki aktivitelere odaklanıyor.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi
saints row

Gelecek ay çıkışını gerçekleştirecek yeni Saints Row oyununa ait yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. Paylaşılan video yaklaşık 9 dakika uzunluğunda ve asıl odağı oyunda yer alan yan aktiviteleri oyunculara tanıtmak. Her ne kadar oyunun çıkışına az süre kalmış olmuş olsa da geliştirici ekip video paylaşmayı ihmal etmiyor.

Yeni Saints Row oyunu, üçüncü şahıs bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce piyasaya çıkan serinin diğer oyunlarına göre bazı ufak farklara sahip olacak. Bu farklardan en göze çarpanıysa daha derin karakter yaratma sistemi olarak göze çarpıyor. Seriye yeni soluk getirecek oyunda, Santo Ileso şehrine konuk olacağız.

Saints Row, Yeni Oynanış Fragmanı

Bu çılgın seride akla ana görevlerden ziyade sunduğu çılgın aktiveler gelir. IGN aracılığıyla paylaşılan yeni video oyunculara bu aktivitelerden bazılarını gösteriyor. Uyuşturucu kuryeliği, zehirli maddeleri hava uçurmak, sigorta dolandırıcılığı, ölü sayısı oldukça yüksek olan kanlı çatışmalar, kanat giysisi uçmak ve aşırı hızlı giden araçların altından geçmek. Bunlar sadece ana görevlerin dışında yapabileceğiniz aktivitelerin birkaçı.

Saints Row, 23 Ağustos tarihinde PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir