Sci-Fi Temalı Korku Oyunu Olan Dolmen için Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
5 Dk Okuma Süresi

Koch Primetime etkinliğinde gösterilen Dolmen için yeni fragman yayınlandı. Kickstarter projesinden Koch Media’nın yeni şirketi – Prime Matter’ın yayımcılığını yaptığı oyuna kadar yükselen oyun, oldukça ilgi çekiyor. Sci-Fi, TPS, Korku oyunu olan Dolmen’de RPG elementleri de bulunacak.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Kozmik Korku ve Bilim Kurgu, Dolmen hakkında konuşmanın iki yoludur. Bu, RPG unsurlarına sahip, ancak oyuncuları evrenin en karanlık sırrının ardında ne olduğunu bulmaya çağıran, aşka dayalı bir kurguya sahip üçüncü şahıs bir aksiyon oyunudur!

Revion Prime adlı unutulmuş bir gezegen, aksiyonun yer aldığı yer olacak. Ve bu kolay olmayacak: Düşmanlarınızın leşlerinden yeni eşyalar ve ekipmanlar üretirken, adaptasyon ve keşif ana silahlarınız olacak! Her adımınız son adımınız olabilir!

Kendinizi geliştirmek ve hiçbir insanın karşılaşmadığı şeylerle yüzleşmek için deneyim puanlarınızı kullanın. Ne de olsa David Hume’dan alıntı yaparak: “İnsanın hayatı, evren için bir istiridyeninkinden daha önemli değildir.” Belki haklıydı… Ya da değildi.

OYUN & ÖZELLİKLER

STRATEJİK VE DİNAMİK MÜCADELE

Böyle bir duruma düşen birine ne kalır? Pekala, eğer tahmin edilemez olanla yüzleşmek zorunda kalacaksan, doğaçlama yapmak zorunda kalacaksın!

Yoğun Yakın Dövüş

Çeşitli yakın dövüş silahları ve hareketleriyle zengin dövüş deneyimini yaşayın! Düşmanlardan kaçmaya ve onlara zarar vermeye çalışırken saldırın, engelleyin ve kaçın.

Akıllı Menzilli Savaş

Düşmanlar üzerinde farklı debuff’lara neden olmak için menzilli silahın temel atışlarını kullanın! Tüm yaratıklar her kombinasyona özel olarak yanıt verir, savaşları her zaman yenilikçi ve talepkar kılar, bu nedenle her zaman dikkatli olmalısınız!

Enerji yönetimi

Menzilli silahlarınızı etkinleştirmek için biraz enerji harcanmalıdır. Ancak bu, Enerjinin tek kullanımı değildir. “Enerji Modu”nu etkinleştirerek, yakın dövüş silahınız da güçlenecek! Ayrıca, HP’nizin küçük bir bölümünü hızla geri kazanmak için bir miktar Enerji kullanabilirsiniz. Ama dikkat, enerji kendi kendine yenilenmez, o yüzden dikkatli kullanın!

Zorlu Düşmanlar

Hayatta kalmak, kozmosun yapmanızı istediği son şey… Yolunuz boyunca birçok yaratık, kendi yollarına devam etmek için yolculuğunuzu bitirmeye çalışacak!

Korkunç Patronlar

İnsan ırkı var olmayı hak ediyor mu? Birçok alfa avcısı hayır diyecek!

KEŞİF

Tüm çevre, Dünya’dan ayrı olma hissini verecektir, bu da sizi yepyeni bir bakış açısının beklediği anlamına gelir.

Mantarlar, cesetler ve amorf sarkıtlar yolu birleştirir. Farklı bitkisel yaşam türleri, Revion Prime’ın ekosistemine musallat oluyor.

Her seviye, yeri anlamanın farklı yollarını gösteriyor: Bitkileri, sisi ve arazisi sürekli değişiyor ve daha cesur olacak… Bütün bir dünya sizin olabilir. Ama bir daha asla kendin olmayacaksın…

ARSA

Hayatta kalmak için mücadele ederken evrenin dilini öğrenin!

Arsa, bir insan gözüyle bakıldığında yabancı bir gezegenin geçmişine ve geleceğine odaklanan bir soruşturma olarak anlaşılabilir. Asıl görevi bundan çok farklı olmasına rağmen, daha önce hiç görmediği bir gerçeğe getirildi, orada ne bulacağına hazırlıksız ve hazırlıksızdı.

Bu galaksinin kayıp alfabesinin her bir parçasını bularak ve birleştirerek gerçeği ortaya çıkarın!

HAYATTA KALMAK

Dolmen’e ulaşan son labirent olan Revion Prime adlı bu acımasız gezegene bakın!

ZANAAT

Ekipmanlar (silahlar ve zırhlar) üretin ve onları uzaylı bir toplumun veya ondan geriye kalanların bir parçası olmak için yükseltin…

Bu yabancı gezegeni araştırmalı, cesetlerden Malzeme toplamalı ve hayatta kalan en iyi teçhizatı yaratmalısın!

Cevabı arayın veya kendiniz yapın!

SEVİYE ATLAMAK

Karakterinizin, en tuhaf yaşam formlarını yenerek kazanılan XP kullanılarak seviye atlanabilecek bir dizi özelliği var!

Kendi oyun tarzınıza göre karakterinizi istediğiniz gibi yükseltebilirsiniz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 860
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

    • İşletim Sistemi: Windows 10
    • İşlemci: Intel Core i5
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: GTX 950
    • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir