PCKONSOL

Sea of Thieves’in İlk Sezonu ve Savaş Bileti Hakkında Yeni Bilgiler

Rare, resmi Youtube kanallarına yükledikleri bir video ile Sea of Thieves’in ilk sezonu hakkında yeni bilgiler verdi.

Oyunun ilk sezonu ile birlikte yeni bir savaş bileti göreceğiz. 3 ay sürecek savaş bileti 100 Korsan Şöhreti seviyesinden oluşacak. Bileti almayan oyuncular da belirli ödülleri, görevleri tamamladıkça kazanabilecek.

Sezonda yüzlerce farklı görevi tamamlayarak “Nam” kazanılabilecek, bu da ilerlemenin yalnızca ganimet toplamaya bağlı olmayacağı anlamına geliyor. Sezonluk ödüller ise, oyun içi para biriminden kozmetiklere, ifadelere ve hatta seçmeniz halinde Premium Plunder Pass’a gidebilecek Premium Ancient Coinlere kadar bir çok şey içerecek.

Yeni ilerleme sistemi ve ödüllere ek olarak sezonlar, “maceraperest olma, keşfetme, savaşma yeteneklerinizi test etmek” ve size nadir bulunan ganimetler kazandırmak için tasarlanmış özel Deed’leri kategoriler halinde bir araya getirecek olan “Denemeler” adlı ayrı görevleri de içerecek.

Kısacası klasik olarak, Sea of Thieves’in de savaş bileti çeşitli kozmetik eşyaları barındırıyor. Flamalardan kıyafetlere, silah skinlerinden özel eşyalara bir ton ödüle erişebiliyorsunuz.

Bütün özelliklere erişim normalde 10$ (999 Ancient Coin). Steam’in yerelleştirmesi sayesinde ülkemizde 20TL’ye satın alabiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu