Sea of Thieves Sezon 2 Detayları

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Rare tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından yayınlanan popüler sandbox aksiyon macera oyunu Sea of Thieves, yakın zamanda ikinci sezona giriş yaptı. Yapımcılar akıllardaki soruları yanıtlamak için ikinci sezonun detaylarını anlatan bir video paylaştı.

İkinci sezonda da aynı şekilde 100 bölümden oluşan bir savaş bileti içeriyor ve oyuncular çeşitli görevleri tamamlayarak ya da etkinliklere katılarak bu ödüllerin kilidini açabiliyor.  Ayrıca ganimete doymayan oyuncular için oyuna yeni bir zorluk seviyesi Forts of Fortune ekleniyor. Bu zorluk seviyesini başarıyla tamamladığınız takdirde alacağınız ödüllerde o derece iyi olacak.

Bu sezon sadece savaş ve yağma üzerine değil. Bunlarla ilgilenmeyen, ticaretle uğraşan oyuncular artık Tüccarlar Loncası’ndaki tüccarlardan özel kaynaklar satın alabiliyor ve bunları ihtiyaç duyan uzak bölgelerde kârla satabiliyor. Bu ticaret yollarını düzenli olarak ziyaret etmek, kozmetik eşyalar ve silahlar şeklinde özel ödüller getiriyor. 

Battle Pass’in ücreti ise 999 Ancient Coins, Steam fiyati ile 20,00 TL. Oyunun Steam‘de 61,00 TL’ye satıldığını düşününce battle pass’in bu fiyata değip değmeyeceğine siz karar verin.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir