Sea of Thieves Sezon İki PC ve Xbox’a Gelecek Hafta Geliyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Rare, Sea of Thieves Sezon 2 için büyük bir güncelleme yayınlamak üzere ama bu güncellemede neler gelecek henüz pek bilinmiyor. 

Yayınlanan trailer’a göre, Sea of Thieves Sezon 2’in bir sonraki büyük güncellemesinin çoğu ayrıntısı gizli tutuluyor. Yine de geliştirici, yeni sezon hakkında bazı bilgileri dalgalar halinde sınırlandırıyor (kelime oyunu değil) ve en son olarak trailer, bize oyunun ikinci sezonundan neler bekleyebileceğimize dair bir fikir veriyor.

Ortaya çıkarılan bilgilere göre yeni sezon, üç aylığına kendisini gösterecek ve ister yıpranmış bir denizci isterseniz de hevesli bir gezgin olun, geliştiriciler sezonu canlı tutmak için ek güncellemeler ve etkinliklerle serpiştirilmiş 100 seviye sunuyor.

Altta bulabileceğiniz videoya göre artık bir varil içinde saklanabiliyoruz. Bunun yanında bazı yeni kozmetik eşyalar da gelmiş gibi görünüyor. Ayıca bulutlardaki kurukafa sembolü kimi oyuncular için pek korkutucu gözükmese de korsan temasına başka ne uyabilirdi ki?

Sea of Thieves Sezon 2 güncellemesi 15 Nisan’da geliyor.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir