PC

Sega 60. Yıl Dönümü Kutlamaları İçin Ücretsiz Oyunlar Dağıtacak

Sega 60. Yıl Dönümü Kutlamaları İçin Ücretsiz Mini Oyunlar Dağıtacak

Sega 19 Ekim tarihine kadar sürecek 60. yılı kutlamaları şerefine oyunculara ücretsiz oyunlar dağıtacağını açıkladı. Ayrıca hafta boyunca sürecek SEGA 60. Yıl dönümü kutlamaları bugün Steam’de çeşitli oyunlarda indirimlerle başladı.

Şirketin stüdyoları tarafından özellikle yıl dönümü için geliştirilen ücretsiz retro esintili oyunlar şöyle:

  • Armor of Heroes – Relic Entertainment  – Dört oyuncuya karşı savaştığınız retro esintili çok oyunculu tank oyunu. 15-19 Ekim tarihleri arasında ücretsiz.
  • Endless Zone – Amplitude Studios  – Endless evreni ve Fantasy Zone bir araya geldiği side-scrolling shoot ’em up oyunu. 16-19 Ekim tarihleri arasında ücretsiz.
  • Streets of Kamurocho – Streets of Rage 2 ile Yakuza serisinden Kiryu ve Majima ile sokaklarda herkese meydan okuyabilirsiniz. 17-19 Ekim tarihleri arasında ücretsiz.
  • Golden Axed – SEGA   – Golden Axe: Reborn daha önceden iptal edilen proje tekrar doğuyor ve daha önce hiç görülmemiş bir bakış açısı ile. Kullanılabilir  18-19 Ekim tarihleri arasında ücretsiz.

Ayrıca Steam hesabınızı 60 gün içinde SEGA 60. Yıldönümü sayfasındaki e-posta adresinize bağlarsanız, Saturn klasiği Nights Into Dreams oyununa da ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Hatırlatma: Oyunları belirtilen tarihler arasında Steam kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi oluyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu