Uzay Geminizi İstila Eden Uzaylılara Karşı Savunma Yaptığınız Bağımsız FPS Sentry Duyuruldu

Sentry'de taretler, tuzaklar ve daha fazlası ile düşmanın ilerlemesini engelleyin.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Fireblade Software, FPS ile tower defense (kule savunma) türünü bir araya getirmiş Sanctum’dan ilham alan bağımsız Sentry’i duyurdu. Mağlup edilmiş Dünya’dan kaçmaya çalışan ama uzaylılar tarafından takip edilen bir insan gemisini konu alan yapım, farklı gemi sistemleri ile dinamik bir savunma yapmanızı teşvik ediyor.

2023 yılında Steam üzerinden erken erişime açılacak olan Sentry, yaklaşık 9 ila 12 ay arasında da bu süreçte kalmaya devam edecek. Geliştiriciler, önceki oyunları Abandon Ship’ten de oldukça ders çıkardıklarını ifade ediyor.

Sentry nedir, ne değildir?

Tek başınıza ya da bir arkadaşınızla oynayabileceğiniz kampanyalarda risk alıp almamak ise oyunun entegre etmek istediği hoş fikirlerden sadece birisi. Daha küçük bir kuvveti yok ederek önemli bir alt sistemi ele geçirmelerini engellemeye mi karar vereceksiniz yoksa daha büyük bir düşman saldırısını engelleyen ama içlerinden geçmenizin gerekeceği bir aksiyon mu yapacaksınız? Karar ve doğabilecek sonuçlar sizin…

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir