Serious Sam 4 İçin Hayatta Kalma Modu Geldi

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
1 Dk Okuma Süresi

Croteam, stüdyosu tarafından 24 Eylül 2020’de çıkan Serious Sam 4 için hayatta kalma modunu da içeren 1.0.7 yaması yayınlandı.

Serious Sam 4 için 1.0.7 güncellemesi temel olarak iki adet önemli yenilik içeriyor. Bunlardan birincisi oyuna yeni gelen hayatta kalma modu diğeri de tabi ki bulunduğumuz aydan dolayı gelen Noel etkinliği. Öncelikle üç farklı harita seçeneği ile hayatta kalma modunda tek başımıza ya da arkadaşımızla birlikte oynayabiliyoruz.

Ayrıca sınırlı süreli oyun içi Noel etkinliği ve yeni oynanabilir karakter de eklendi. Oyuncuların etkinliği aktif edebilmesi için sadece Death From Above bölümünün girişindeki noel ağacını bulmanız ve etraftan toplaya bileceğiniz eşyalar ile ağacı süslemeniz gerekiyor. Bu şekilde etkinliği başlatmış oluyorsunuz.

Bunların yanı sıra güncelleme performans, oynanış ve görsel düzeltmelerde içeriyor. Türkçe dil desteği de mevcut oyunda.

Ayrıca oyunu Steam‘de 5 Ocak’a kadar %20 indirimle 60,80 TL. Eğer daha fazla indirimli oyun görmek istiyorsanız buradan takipçilerimiz için hazırladığımız listeyi ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir