Sevilen Hırsızlık Simülasyon Oyununun Devamı Geliyor

Gurur Gökçay
Gurur Gökçay
2 Dk Okuma Süresi

Ultimate Games, hırsızlık simülasyon oyunu olan Thief Simulator‘ün devam oyununu duyurdu. Oyun 2022 yılında PC için çıkış yapılacak.

Thief Simulator 2, gizlilik, macera ve simülasyonu benzersiz bir şekilde harmanlamayı vaat eden bir hırsızlık simülasyon oyunu olacak. 2. oyun, ilk oyunda da olduğu gibi birinci şahıs bakış açısına sahip ve ilk olarak sıradan evlerden başlayarak daha sonra bankalara hatta iyi korunan tesisleri soymamıza imkan sunacak. Oyunun ana odağı da gözlem yapma, planlama, izleri örtmeye dayalı olacak.

Geliştiriciler, yalnızca evleri değil restoranları, bankaları ve soyulacak diğer özel mekanlar ile dolu üç geniş ve çeşitli bir harita (lokasyon) olacağını açıkladılar. Aynı zamanda ortalama araçlardan spor ve lüks araçlara kadar bir çok arabayı da soyabileceğiz.

Son olarak oyunun yapımcısı Rafal Jelonek, şu açıklamalara yer verdi:

“Yeni oyun daha büyük, daha iyi, daha güzel ve daha da heyecan verici olacak. Topluluğumuzdan oyun etrafında toplanan geri bildirimlere büyük önem veriyoruz. Ayrıca serinin hayranları için sayısız sürpriz hazırlıyoruz. Sonuç olarak, Thief Simulator 2, oyuncuların önceki oyunla ilgili sevdiği her şeyi ve çok daha fazlasını sunacak. “

Thief Simulator 2, 2022 yılı içersinde PC platformu için çıkış yapması bekleniyor. Oyunun Steam sayfasına buradan, yayınlanan tanıtım fragmanına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Müzikle uğraşan bir yazar. gururgokcay@misternoob.com / g5buyukgokcay@gmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir