PCKONSOL

Sevilen Oyun Serisi Serious Sam 4 Ertelendi

Sevilen Oyun Serisi Serious Sam 4 Ertelendi

Gelişrici şirket Devolver Digital ve Croteam’e ait Ağustos ayı içerisinde piyasaya sürülmesi planlanan Serious Sam 4’ün çıkış tarihini 24 Eylül’e erteleme kararı aldıklarını duyurdular.

Ciddi bir popülerliğe sahip oyunun 24 Eylül’de PC ve Stadia için çıkacaktı vede söylenene göre Stadia ile yapılan özel anlaşmadan dolayı PlayStation 4 ve Xbox One versiyonları 2021’e kadar çıkmayacak.

Steam fiyatlandırmasına göre oyunun standart sürüm 76,00 TL ve deluxe sürüm 95,00 TL olacak. Deluxe sürüm ek olarak klasik Tommy Gun oyun içi silah görünümü, dijital soundtrack ve dijital sanat kitabı içerecek.

Oyunla ilgili konuşmak gerekirse Serious Sam 4 önceki oyunlardaki formülünü geliştirerek klasik seriyi yeniden canlandırıyor. Geniş alanlarda çok çeşitli silah seçeneği ile birlikte yüksek adrenalin ve aksiyon sunacak oyun yeni Legion sistemi sayesinde oyun alanında binlerce düşmana karşı savaşmanıza olanak sağlayacak. Aksiyon dolu tek kişilik  modun yanı sıra dört oyuncuya kadar çevrimiçi co-op olarak da oynanabilecek. Belirtilene görevde tek kişilik mod yan görevlerde içerecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu