PC

Sevilen Pixel Art Oyunu Kingdom: Classic Ücretsiz Oldu

2015 yılında Raw Fury tarafından çıkışını gerçekleştiren ve Steam’de oldukça çok olumlu inceleme alan 2D Pixel Art platform oyunu Kingdom: Classic ücretsiz olarak oyun severlere sunuldu.

Ancak oyuna Steam üzerinden direkt olarak ücretsiz sahip olamıyorsunuz. Çünkü oyun Humble Bundle Store üzerinden ücretsiz oldu ve buradan size gönderilen key ile Steam üzerinden etkinleştirip, ücretsiz oynayabiliyorsunuz.

Oyun normalde Steam’de 10,50 TL fiyata sahip ancak 9 Kasım tarihine kadar Humble Bundle Store’dan oyunun keyini ücretsiz olarak edinebilir ve daimi sahibi olabilirsiniz.

Oyunun ücretsiz alabilmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Peki bu oyuna nasıl sahip olacaksınız, hemen açıklayalım.

  • Öncelikle Humble Bundle hesabınız yoksa bir hesap oluşturmalısınız. Bu bağlantıya gidin ve Sing Up’a tıklayın, gerekli yönergeleri tamamlayıp hesabınızı oluşturun.
  • Hesabınızı oluşturduktan sonra veya giriş yaptıktan sonra bu bağlantıdaki oyunun sayfasına geçiş yapın.
  • Daha sonra Get The Game’e tıklayın. Sayfa sizi aşağıya doğru ilerletecektir. Orda bulunan Get it Now butonuna tıklayın.
  • Artık oyuna sahipsiniz ve size bir bilgilendirme maili gelecektir. Gelen mailde oyun resminin altında Reedem Now butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırdığınızda ise Reveal your Steam key yazısını göreceksiniz. Ona tıklattığınızda size bir Steam keyi verecek.
  • Artık o keyi Steam’de ürün etkinleştirmeye girdiğiniz takdirde oyun sonsuza kadar sizin. Hepsi bu kadar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu