Shadow of Mordor Eski Direktörü Yeni Açılmış Bir EA Stüdyosuna Getirildi

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Monolith Productions stüdyosu eski başkanı Kevin Stephens, EA’e yeni bir stüdyoyu yönetmek için resmen getirildi. Bu stüdyo ise açık dünyaya sahip aksiyon ve macera oyunlarına odaklanacak.

Stephens, Middle-earth: Shadow of Mordor ve Middle-earth: Shadow of War’un geliştirilmesi sırasında Warner’ın stüdyosunu yönetmişti. Yeni isimsiz EA stüdyosu, Seattle bölgesinde yer alacak ancak uzaktan çalışma fırsatlarını da destekleyebilir durumda olacak. 

Monolith’in başkanı ve daha sonra Warner Bros. Interactive Entertainment’ta üretim ve geliştirmeden sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olan ve Stephens’la çalışan EA kıdemli başkan yardımcısı ve GM Samantha Ryan; yeni ekibin orijinal IP veya mevcut markalar üzerinde çalışıp çalışmayacağını belirtmedi.

Ryan, hala daha “Ne denli büyük olacak?”, “Orijinal mi yoksa serileşmiş bir oyun mu olacak?” gibi sorulara yanıt aradıklarını ifade etti.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir