Village: Shadows of Rose, Resident Evil Tarihindeki En Uzun DLC Olacak

Resident Evil Village'nin hikaye genişlemesi Shadows of Rose, yaklaşık 4 saatlik oynanış sunacak.

Ahmet Açıkgöz
Ahmet Açıkgöz
1 Dk Okuma Süresi

Önümüzdeki ay içerisinde çıkacak olan Resident Evil Village: Winters’ Expansion ile oyuna yeni bir çok içerik eklenecek. Bunlar arasında yeni üçüncü şahıs kamerası modu ve yeni Mercenaries içeriği elbette, oyuncuların dört gözle beklemesi gereken büyük yenilikler olsa da asıl en büyük yenilik, oyunun hikaye bölümüne glecek Shadows Of Rose genişleme paketi olacak.

Resident Evil Village ekibinin yönetmeni Kento Kinoshita, IGN Japonya ile verdiği röportaj da Shadows Of Rose genişletme paketi hakkında açıklamalarda bulundu. Özellikle bu açıklamalar arasında en önemli bilgilerden biri de genişlemenin oynanış süresinin yaklaşık olarak 4 saat sürecek olması. Bu da Resident Evil tarihindeki en uzun oynanış süresine sahip genişletme paketi olacağını gösteriyor.

Ayrıca Kinoshita, daha önce paylaşılan yayınlanan görüntülerde gördüğümüz tek yerin Castle Dimitrescu olmasına rağmen, hikaye bölümünün birkaç yerde yer alacağını da doğruladı. DLC, megamycete’in zihninde geçeceğinden, tüm bu konumların gerçek benliklerinin çarpıtılmış versiyonları olmasını bekleyebiliriz.

Resident Evil Village: Winters’ Expansion, 28 Ekim’de PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkışını gerçekleştirecek.

Resident Evil Village: Shadows of Rose Oynanış Fragmanı

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir