Sherlock Holmes: Chapter One Sonbaharda Geliyor

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Son dönemlerde oyunlardan gelen erteleme haberlerine alışmıştık. Birçok oyunun çıkış tarihi bir sonraki yıla erteleniyor olsa da bu düzeni bozan oyunlarda bulunuyor. O oyunlardan bir tanesi de Sherlock Holmes: Chapter One.

Geliştirici Frogwares, Sherlock Holmes: Chapter One sonbahar aylarında biz oyuncularla buluşacağını oyunun resmi Twitter adresi üzerinden açıkladı. Oyun ilk etapta Xbox Series X/S, PS5 ve PC platformları için çıkış yapacak. Geliştirici ekip oyunun PS4 ve Xbox One platformlarına çıkışı için oyunculardan süre istedi. Bu durumun sebebi ise bu platformlar için oyunu tamamlamak ve hazır etmek. Ancak merak etmeyin gecikme çok uzun olmayacak, sadece birkaç hafta..

Geliştirici ekip, Sherlock Holmes: Chapter One için kesin çıkış tarihini “Yakında” duyuracak. Ayrıca geliştirici ekip yarın oyun hakkında daha fazla bilgiyi bizlerle paylaşacak ve en çok sorulan soruların bir kısmını cevaplayacak. Uyun hakkında yeni ekran görüntüleri de paylaşılabilir.

Sherlock Holmes: Chapter One, henüz genç yaşlarda olan ünlü dedektifin Akdeniz’de bulunan Cordona adasındaki çocukluk evini araştırmasını konu alan bir tanıtıcı giriş olacak. Dedektifimiz kasabada bir şeylerin gerip olduğunu hızlı bir biçimde anlayarak gerçeği bulmaya çalışacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir