PC

Sid Meier’s Civilization VI İçin Yeni DLC Geliyor

Firaxis tarafından geliştirilip 2K tarafından yayınlanan Sid Meier’s Civilization VI’nın yeni indirilebilir içeriği yakında çıkacak.

Yeni DLC ile oyuna yeni bir lider, yeni bir uygarlık, yeni bir oyun modu ve iki yeni bina eklenecek. Eklenen yeni lider Kubilay Han, Çin ve Moğolistan için alternatif lider olarak sunulacak. Yeni uygarlık Vietnam ise kültür ve arazi odaklı bir medeniyet olacak. Medeniyet gerilla taktikleri ve ölümcül öfkesi ile tanınan, başarıları ile efsane haline gelen gizemli bir tanrı benzeri figür tarafından yönetilecek. İçerikteki yeni oyun modu ise ekonomi odaklı Monopolies and Corporations. 

Aynı kaynaklar etrafında endüstri kurarak normal oyun moduna göre benzersiz bir seviyede ekonomik büyüme ve genişleme imkanı sağlayacak ve borsa dahi oluşturabileceksiniz.

Yeni DLC, New Frontier Pass’in beşinci ve sondan bir önceki indirilebilir içeriği oluyor. Aynı zamanda 199 TL olan New Frontier Pass‘e dahil olacak ya da isterseniz 38,99 TL’den tek olarak satın alınabilecek.  2K, Sid Meier’s Civilization VI’nın yeni indirilebilir içeriğinin 28 Ocak’ta çıkacağını belirtti. Dilerseniz buradan resmî Steam sayfasına ulaşabilirsiniz. Bahsi geçen yeni DLC’nin geliştirici fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu