Merakla Beklenen Kung Fu Oyunu Sifu’nun Çıkış Tarihi Belli Oldu

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Absolver’i geliştiren bağımsız stüdyo Sloclap’in yeni Kung Fu oyunu Sifu’nun çıkış tarihi belli oldu. Kıyasıya yakın dövüş içeren üçüncü şahıs aksiyon oyunu 22 Şubat 2022‘de çıkışını gerçekleştirecek.

Playstation 4, Playstation 5 ve PC (Epic Games Store) için çıkış yapacak oyun, iki sürüme sahip olacak. Bu sürümler Standart ve Digital Deluxe sürüm. Sürümler ve fiyatları ise şöyle:

  • Sifu Standart Sürüm ön sürüm avatajları; Ön sipariş fiyatı 69₺
    • Özel Fotoğraf Modu Cinematic Pack
    • İki özel Epic Games Store Sifu Avatarı
  • Dijital Deluxe Sürüm ön sipariş avantajları; Ön sipariş fiyatı 79₺
    • Howie Lee tarafından bestelenen Sifu Dijital Orijinal Oyun Müzikleri
    • Sifu Dijital Resmî Çizim Kitabı

Sifu Tantım Bülteni

Kung Fu yalnızca bir hayata sığar mı?

Sifu, intikam yolunda ilerleyen, ailesinin katillerinin peşindeki genç bir Kung Fu öğrencisinin hikâyesini anlatıyor. Herkese karşı tek bu çocuğun hiç müttefiki yok ve sayısız düşmanı var. Başarılı olmak ve ailesinin mirasını korumak için eşsiz Kung Fu ustalığına ve gizemli bir kolyeye güvenmek zorunda.

İntikam yolunda:

Düşmanlarını kovalarken çetelerin hüküm sürdüğü banliyölerden kurumsal gökdelenlerin soğuk koridorlarına kadar şehrin tüm ücra köşelerine gideceksin. Yalnızca bir günün ve karşına çıkacak sayısız düşmanın var. Yapılan her hatanın zaman olarak bir bedeli olacak.

Tek yol uyum sağlamak:

Hayatta kalmak için dikkatli konumlanmak ve çevrendekileri akıllıca kullanarak avantaj sağlamak çok önemli. Eline geçen her şeyi kullan: fırlatılabilen nesneler, geçici silahlar, pencereler ve çıkıntılar… Tüm ihtimaller sana karşı ve hiç kimseden merhamet görmeyeceksin.

Eğitim hiç bitmez:

Kung Fu, çalışarak kazanılan bir ustalıktır, bedenin ve zihnin yoludur. Pak-Mei Kung-Fu’nun yıkıcı tekniklerinde ustalaşmak için hatalarından ders al, eşsiz yetenekleri aç ve içindeki gücü ortaya çıkar.
egs greeneye sloclap g2 00 1920x1080 0ed63f0c24cb
egs greeneye sloclap g2 02 1920x1080 51e9ab519d32
egs greeneye sloclap g2 03 1920x1080 8f9b8178958a
Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir