Sifu’ya Gelecek Olan Zorluk Seçeneklerine Yakından Bakın

Sifu'ya gelecek olan zorluk seçenekleriyle oyuna bir kez daha şans verin.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Yakın zamanda çıkış yapan ve yakın dövüş üzerine oldukça iyi eleştiriler alan indie Sifu’nun geliştirici stüdyosu Slocap, oyuna eklenecek olan zorluk dereceleriyle alakalı bir video paylaştı.

Slocap, geçtiğimiz Şubat ayında ekibin yeni erişilebilirlik özellikleri üzerinde çalıştığından bahsetmişti. Gelecek özelliklerden biri olan zorluk seçenekleri de uzun zamandır ekibin aklında yer kaplıyordu. Geçtiğimiz gün ise stüdyo; Student, Disciple ve Master opsiyonları ile eğitim modunun 3 Mayıs tarihinde oyuna ekleneceğini duyurdu.

Sifu’ya gelen zorluk seçenekleri

Yayınlanan fragman, oyunun gidişatını kökünden etkilemeyecek zorluk seçeneklerine sahip olacak. Oyun severler, Disciple modunu seçerek orijinal zorluğa bağlı kalabilirken Student moduyla “daha bağışlayıcı ama yine de zorlu bir deneyim” görebilecek. Elbette Master modu ise en yetenekli Pak Mei ustalarına ter akıttıracak ve işleri onlar için iyice karıştıracak.

KAYNAKLAR:GamesRadar
Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir