Sifu’nun Oldukça Düşük Olan İndirme Boyutu Ortaya Çıktı

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Absolver’ı geliştiren bağımsız stüdyo Sloclap’in yeni Kung Fu oyunu Sifu’nun indirme boyutu Playstation’un veri tabanında ortaya çıktı. Son yıllarda oldukça yüksek depolama alanı isteyen oyunlara alıştığımız için Sifu’nun indirme boyutu bizleri oldukça şaşırtıyor.

Playstation veri tabanında yaşanan güncellemeleri ve dosya boyutlarını takip etmemize olanak tanıyan Twitter hesabı, çıkış tarihi yaklaşan Kung Fu oyunu Sifu’nun 01.002.000 sürümü için yalnızca 7.160 GB’lık bir dosya boyutuna sahip olacağını açıkladı. Biz oyunculara bu boyut oldukça küçük gelse de büyük ihtimalle oyun ilk gün yamasına sahip olarak çıkış yapacak.

Oyun, 8 Şubat 2022‘de PlayStation 4, PlayStation 5Epic Games Store için çıkışını yapacak.

SIFU’nun Tanıtım Bülteninden

Sifu, Absolver’ı geliştiren bağımsız stüdyo Sloclap’in yeni oyunudur. Kıyasıya yakın dövüş içeren üçüncü şahıs aksiyon oyununda intikam yolunda ilerleyen genç bir Kung-Fu öğrencisini kontrol edeceksin.

Kung-Fu yalnızca bir hayata sığar mı?

Sifu’da intikam yolunda ilerleyen genç bir Kung-Fu öğrencisi olarak oynayacaksın.
Tek başına geçmişindeki gölgelerin peşinden koşarken başarıya ulaşmak için eşsiz Pak-Mei Kung-Fu ustalığını derinlemesine kullanması gerekecek.

İntikam yolunda:

Düşmanlarını kovalarken çetelerin hüküm sürdüğü banliyölerden kurumsal gökdelenlerin soğuk koridorlarına kadar şehrin tüm ücra köşelerine gideceksin. Yalnızca bir günün ve karşına çıkacak sayısız düşmanın var. Zamana karşı yarışacaksın.

Tek yol uyum sağlamak:

Hayatta kalmak için dikkatli konumlanmak ve çevrendekileri akıllıca kullanarak avantaj sağlamak çok önemli. Eline geçen her şeyi kullan: fırlatılabilen nesneler, geçici silahlar, pencereler ve çıkıntılar… Tüm ihtimaller sana karşı ve hiç kimseden merhamet görmeyeceksin.

Eğitim hiç bitmez:

Kung-Fu, bedenin ve zihnin yoludur. Pak-Mei Kung-Fu’nun yıkıcı tekniklerinde ustalaşmak için hatalarından ders al, eşsiz yetenekleri aç ve içindeki gücü ortaya çıkar.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir