Sıkıntılarla Dolu Bir Uzay Gemisinde Hayatta Kalma Oyunu First Class Trouble’a İlk Bakış

Mustafa Akman
Mustafa Akman
1 Dk Okuma Süresi

Sıkıntılarla Dolu Bir Uzay Gemisinde Hayatta Kalma Oyunu First Class Trouble’a İlk Bakış

Invisible Walls ApS‘in geliştirdiği First Class Trouble, oyuncuların lüks uzay gemisi içerisindeki yaşanan sıkıntılardan kaynaklı, hayatta kalmak için savaşırken kime güvenebileceklerini anlamaya çalıştıkları, işbirliğini ve aldatmayı harmanlayan üçüncü şahıs bakış açılı, çok oyunculu bir oyun. Oyunda ciddi teknik zorluklar yaşayan lüks bir uzay gemisinde son hayatta kalanlardan biri olarak rol alıyoruz.

Hayatta kalan oyuncular grup halinde geminin yapay zekasını sıfırlamak için birlikte çalışmalıdırlar. Ancak bu hiç de kolay olmayacak. Gemi, içerisi robotik hizmetçilerle dolu ve hayatta kalanlardan bazıları ise bu hizmetçilerin kılığına girmiş birer Personoid‘ler. İşbirliği başarının anahtarıdır, ancak oyuncular saflarındaki Personoid’lerin kim olduğunu anlamaya çalıştıkça güven daha da azalacak.

Anlaşılan kapalı alfasını deneyimleyen oyuncular bile oyundan oldukça zevk almış gibi görünüyorlar. Oyunumuzun çıkış tarihi henüz belli olmamakla beraber oyunculardan yavaşça ilgi çekmeye başlamış durumdar.
Siz oyunu şimdilik nasıl buldunuz? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Küçüklüğünden bu yana oyunlarla iç içe olan Mustafa, 2020 yılının Nisan ayından bu yana MisteRNOOB.com bünyesinde haberler ve içerikler yazıyor.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir