Silent Hill 2 Oynanış Videosu Yayınlandı ve Oynaması Ücretsiz Yeni Bir Silent Hill Oyunu Çıktı

Konami, Silent Hill 2 Remake ve Silent Hill: The Short Message ile kendini sunumda gösterdi.

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Konami ve Bloober Team, duyurulmasının üzerinden yaklaşık bir yıl geçmesinin ardından, serinin efsane oyunu Silent Hill 2 için geliştirdiği remake versiyonundan yeni bilgileri State of Play etkinliğinde paylaştı.

Silent Hill 2 için gösterilen videoda, oyunda yer alan bulmacaları ve oynanış mekaniklerini görme şansına eriştik. Yapım, bulmacalar ve aksiyon yönünde biraz Resident Evil 2 Remake havası da veriyor.

Fakat kurulduğu günden beri ilk kez aksiyon mekaniklerine sahip bir oyun geliştiren Bloober Team, bu işin içinden kalkabilecek mi onu zaman gösterecek. Oyun için gösterilen kısa videoda, çıkış tarihi hakkında bir bilgi verilmedi.

Oynaması Ücretsiz Silent Hill: The Short Message Yayınlandı

Etkinliğin sürpriz anlarından birine şahitlik etmemizi sağlayan Silent Hill: The Short Message, oynanış videosunun gösterilmesinin ardından PlayStation 5 kullanıcıları için oynaması ücretsiz olarak çıktı.

silent hill

Yapım, birinci şahıs oynanışı ve üçüncü şahıs sahneleri ile bize gerilimi hissettirmeyi amaçlıyor. Oyunda, Anita isminde, bir apartman bloğunda kendisini avlamaya çalışan bir yaratıkla kısılı kalmış karakteri kontrol ediyoruz.

Etrafta bulunan rahatsız edici notlar, ana karakterimizin arkadaşı Maya’nın, “O”nu bulması gerektiğini söylemesi ve daha fazlası…

Gördükleriniz, duyduklarınız ya da okuduklarınız ilginizi çektiyse, oyunu PlayStation 5 mağazasından ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image