SIZINTI: Breaking Bad Aktörünün Yer Aldığı Far Cry 6, 12 Temmuz’da Duyurulacak

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Breaking Bad Aktörünün Yer Aldığı Far Cry 6, 12 Temmuz’da Duyurulacak

Gamereactor yanlışlıkla bir haber yayınlayarak Ubisoft’un Far Cry 6 oyununu 12 Temmuz’da UbiForward etkinliğinden tanıtılacağını vurguladı. Ayrıca devirdiği çamlar yetmezmiş gibi Breaking Bad dizisimden Giancarlo Esposito’nun da Far Cry 6 oyunda yer alacağını söyledi.

Ubisoft’un Far Cry serisini devam ettirmek istediğini hepimiz biliyoruz. Bunun için E3’te serinin devam oyunu Far Cry 6’nın tanıtımı için de hazırlık yapıyorlardı. Ancak Gamereactor adlı site Far Cry 6’nın sadece çıkış tarihini yayınlamakla kalmadı, aynı zamanda Giancarlo Esposito’nun (Breaking Bad’te oynamış bir aktör) da oyunda yer alacağını duyurdu.

124514578 1

Gamereactor haberi hızlıca sildi, gün içinde web arşivinden ulaşılabiliyordu ama anlaşılan oradan da silmenin bir yolunu bulmuşlar. Far Cry 6’nın henüz Ubisoft tarafından açıklanmadığı göz önünde bulundurulunca bu durum oldukça ilginç ve Ubisoft cephesinden talihsiz geliyor. Resimlere bakıldığında da Gamereactor, oyunun 12 Temmuz’da duyurulacağını vurgulamış.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
2 Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir