PCKONSOLMOBİL

Sızıntı: Cyrsis’in Yapımcısı Crytek, Biri Battle Royale Olan Dört Oyun Geliştiriyor

Ekim 2020’de bir yazılımı çetesi olan Egregor, Crytek’in dahili ağlarından elde ettiğini iddia ettiği verileri sızdırdı. Sızdırılan bu belgelere göre Crytek, biri battle royale olan dört yeni proje üzerinde çalışıyor olabilir.

Öncelikle şunu belirtelim bu bilgiler teyit edilmeye muhtaç sızıntı bilgilerdir ve gerçek olmama ihtimali de olabilir. Ayrıca Crytek’in bu oyunların bazılarını iptal etmiş olabileceğini ve bu projelerin artık geliştirme aşamasında olmayabileceğini hatırlatalım.

Gelelim sızan belgelere. Bu belgelere göre Crytek, Crysis Next, Crysis VR, bir sonraki Ryse oyunu Robinson: The Journey 2 ve Hunt‘ın mobil versiyonu üzerinde çalışıyor. Sızdırılan bu belgeler aynı zamanda Crysis Remastered’ın varlığını ve dışarıdan bir ekibe yaptırıldığını doğrulamakta.

Sızan belgelerden alıntılanan aşağıdaki açıklamada olduğu gibi Crysis Next ücretsiz bir battle royale oyunu olduğu söyleniyor.

“Crysis Next, 100’lerce oyuncunun hızlı tempolu bir dövüşte çarpıştığı ücretsiz bir battle royale oyunu. Sürükleyici bir dünyada görsel özelleştirme, uyarlanabilir nanosuit güçleri ve görsel olarak muhteşem mücadele, en iyi canlı yayın deneyimini yaratır. Crysis serisi, bir battle royale’yi öne çıkaracak tüm özelliklere sahiptir.”

Dediğimiz gibi, bu Crysis oyunlarının hala geliştirme aşamasında olup olmadıklarını bilmiyoruz. Ayrıca Crysis VR’ın da hala geliştirilip geliştirilmediğini bilmiyoruz. Ancak bildiğimiz şey, Crytek’in, Occulus’un VR seti ile bu konsept üzerinde çalışmalar yaptığı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu