Sızıntı: Death Stranding “Extended Edition” PS4 ve PS5 İçin Geliyor

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

2019 yılında çıkışını yapan Death Stranding hakkında hala yeni dedikodular ve yeni sızıntılar çıkmaya devam ediyor. Biliyorsunuz ki, en son Kojima Productions ve CD Projekt Red ortaklığını duyurarak Death Stranding PC sürümü için Cyberpunk 2077’den ürünler bulunduran yeni bir güncelleme getirdiler. Daha sonra Death Stranding hakkında çok da bir şey duymadık. Oyuncuların çoğunluğu zaten yeni bir şey beklemiyor ve oyunun bittiğini düşünüyor. Ama görünüşe bakılırsa Kojima Productions böyle düşünmüyor.

Geçtiğimiz günlerde ResetEra’da Navtra (oyun sektörünün içinden biri) Death Stranding’in “Extended Edition” sürümü hakkında konuştu. Navtra, Extenden Edition’ın PS5 ve PS4 için çıkış yapacağını söyledi ve Extended Edition’ın içerisinde yeni bir hikaye bulunduğunu iddia etti.

Ayrıca Navtra’ya yöneltilen “bu versiyon PS5 için ayrı olarak mı satın alınacak yoksa ücretsiz yükseltme yapılabilecek mi?” bir soruya cevap olarak: “Bir yükseltme yolu olsa bile, bu sürümde yeni hikaye içeriği olduğu için ödemeli olacağını düşünüyorum.” dedi.

Eğer sızıntı doğru ise Kojima Productions PC sürümü ile “Extended Edition” konsollar için çıkış yaptıktan sonra ilgilenecektir.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir