Sızıntı: S.T.A.L.K.E.R. 2 Diğer Platformlar İçin de Çıkış Yapacak

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

En son Xbox Indie Showcase‘de oyunun özelleştirilebilir silahları ve dişlerini gördüğümüz S.T.A.L.K.E.R 2’nin Xbox özel olduğunu biliyoruz. Ancak görünen o ki, S.T.A.L.K.E.R 2 çok fazla Xbox’a özel olarak kalmayacak.

The Verge tarafından bulunan ve STALKER 2 için potansiyel sınırlı bir exculusive süresine değinen mahkeme belgelerine göre, oyun diğer platformlara gelmeden önce yalnızca 3 ay boyunca Microsoft cihazlarına özel olarak kalacak.

Sadece STALKER değil, Tetris Effect: Connected da 6 aylık exculusive dönemine sahip. Çok garip ama belgeye göre The Gunk, diğer platformlara hiç bir zaman gelmeyecek ve sonsuza kadar Xbox Gamepass’de kalacak.

S.T.A.L.K.E.R 2 PC (Microsoft özel) ve Xbox Series X|S için çıkışını bu sene yapması planlanıyor.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Birinci şahıs nişancı, sürükleyici simülasyon ve korku türlerinin eşsiz karışımını deneyimleyin.

Chernobyl Exclusion Zone benzersiz, tehlikeli ve sürekli değişen bir ortam sunuyor. Çok şey vaat ediyor. Ele geçirmeye cesaretiniz varsa, inanılmaz değerlere sahip kalıtlar sizin olabilir. Öte yandan ödemeniz gereken bedel, kendi hayatınızdan azı olmayacak.

Radyasyon, mutantlar ve anomalilerle dolu, bugüne kadarki en büyük açık dünyalardan biri, keşfedilmek için sizi bekliyor. Yolda karşılaştığınız tüm seçenekler sadece kendi destansı hikayenizi belirlemekle kalmıyor, aynı zamanda geleceği de etkiliyor. Zone boyunca yolunuzu bulmaya çalışırken gördüğünüz, yaptığınız ve planladığınız şeylere dikkat edin çünkü sonsuza kadar kaybolabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir