Skull and Bones’un Bu Sene Çıkması Oldukça Kötü Sonuçlanabilirmiş

Ubisoft'un korsan temalı oyunu Skull and Bones hakkında birtakım bilgiler açığa çıktı. Oyunu test edenlerin raporları erteleme sürecine ışık tutuyor.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft’un sancılı günler geçirdiği pekala biliniyor. Üst üste iptal edilen oyunlar, erteleme üstüne erteleme alan yapımlar ve elbet şirketin suçlandığı taciz iddiaları. Bunlar karşısında şirketin hisselerinin düşmesi şaşırtıcı olmuyor. Böyle bir ortamın Ubisoft’un oyun geliştirme sürecine de ket vurduğu aşikar. Bu durumdan en bahtsız çıkan isimse şüphesiz Skull and Bones.

Tester Raporları ve Gayri Resmi Bilgiler Skull and Bones’un Sancılı Sürecine Işık Tutuyor

Bilindiği üzere Skull and Bones bir kez daha ertelendi. Hatta Ubisoft, yapımı ön sipariş eden oyun severlerin paralarını da iade etti. Bu durum oyunu bekleyenler adına hem üzücü hem de gülünç bir durum almaya başladı. Lakin Tom Henderson’ın aktardığı bilgiler bazı nedenleri gün yüzüne çıkarıyor.

Skull and Bones

Geliştiriciler ve ikincil bilgi kaynaklarınca oyunun şu anki halinin bile 2023’ün 2. yarısından önce çıkamayacağına inanılıyordu. Dolayısıyla bu yıl içerisinde çıkış yapma ihtimali olsa da bu ihtimal yok oldu denebilir. Ayrıca oyunu test eden kullanıcılardan biri, geliştiricinin kara tabanlı savaşların yetersizliği konusunda “ciddi bir şeyler yapabilmek için derinlere inilmesi gerektiğini” söylediğini paylaştı.

Erteleme, oyunu çıkabilecek en iyi seviyede çıkartabilmek adına alınmış bir karar olarak nitelendirilse de hala yapılacak çok iş olabilir. Tester raporları 1 haftalık süreçte oynadıkları oyunun hala oyun kıran hatalar barındırdığını gösteriyor. Ubisoft’un içerisinde olduğu durumu da göz önünde bulundurunca yapımın akıbeti pek de iyi durmuyor gibi.

Hikaye Odaklı Oynanış Fragmanı:

Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir