Skull and Bones’un Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
2 Dk Okuma Süresi
Skull and Bones

Ubisoft’un yıllar önce duyurmasından bu yana süresiz erteleme alan ve hakkında hiç ses çıkmayan korsancılık temalı açık dünya aksiyon oyunu Skull and Bones, yapılan sızıntılara göre yakında geliyor.

İlk olarak yine içerisinde denizcilik teması içeren Assasin’s Creed 4:Black Flag adına DLC olarak düşünülen yapım, alınan bir kararla yeni bir oyuna çevrilmiş ve E3 2018’de bize kendini göstermişti. Yakın zamanda farklı farklı bölgelerde derecelendirilmiş olan oyun, Ubisoft tarafından net bir tarih verilmese de yakında geleceğini belli ediyordu.

Bu mali yılda (1 Nisan 2023’e kadar olan zaman) çıkacağı da Ubisoft’un mali raporunda onaylanan yapım, Aggiornamenti Lumia ismindeki Xbox ve Microsoft’un dijital mağazalarında yayınlanmadan önce sızdırdığı yapımlarla bilinen bir hesap tarafından sızdırıldı.

Oyunun Xbox Store üzerindeki sızıntısında belirtilenlere göre 8 Kasım 2022 tarihinde çıkış yapacağı söylenirken, aynı zamanda yapımın ön sipariş paketini alan oyunculara ekstra olarak verilecek olan ödüller de gösterilmiş durumda.

Listelenen ödüllere göre Skull and Bones’u ön sipariş edenler;

Bloody Bones’un Miras Görevi, Ashen Corsair Görevi, Kaçakçı Geçiş Simgesi, Dijital Soundtrack ve Çizim Kitabı, Premium Bonus Paketi içeriklerine ek olarak erişebilecek.

Oyun sektörü adına yaptığı sızıntılarla tanınan Tom Henderson da Skull and Bones’un Temmuz ayının başında tanıtım ve oynanış fragmanlarıyla birlikte gösterileceğini açıklamıştı. Belirtilen bu sızıntı da oyunun Temmuz ayında gösterilmesiyle birlikte çıkış yapacağı tarihi doğru belirtiyor olması çok yüksek ihtimal.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir