Skull And Bones Hakkında Yeni Detaylar Geldi

Bu akşam düzenlenen Ubisoft Forward etkinliğinde Skull And Bones için yeni bilgiler paylaşıldı, oyun PC ve Konsollar da ön siparişe açıldı.

Alperen Kağan Şimşek
2 Dk Okuma Süresi

6 yıllık bekleme ve bolca ertelenmeden sonra Ubisoft’un online korsan oyunu olan Skull And Bones sonunda çıkış yapacak. Bu akşam yapılan sunumda oyunun gemi özelleştirmesi ve hazine avcılığını detaylı bir şekilde öğrendik.

Ubisoft’un dediğine göre gemimizi 3 başlık altında özelleştirebileceğiz. Gemimizin toplarını, zırhını ve görünüşüne biz karar vereceğiz. Ayrıca yapımcı ekip keşfedip ganimet elde edebileceğimiz korsan sığınaklarını da gösterdi. Bu sığınaklardan elde ettiklerimizi satıp oyun içi paraya çevirebileceğiz. Bu para sayesinde de gemimizi daha güçlü hale getirip açık denizlerde iyice güçleneceğiz.

Skull and Bones cross play yani platformlar arası oynanışı destekleyecek. Ayrıca PvP istemeyen oyuncular PvP özelliğini kapatıp oyunu o şekilde de deneyimleyebilecek. PC oyuncuları ise oyunu şu andan itibaren Ubisoft Store ve Epic Games üzerinden satın alabilecek. PC oyuncuları, resmi web sitesi aracılığıyla oyunu erken oynama şansı elde etmek için bugün kayıt olabilirler.

Ayrıca oyunun ön sipariş fiyatları da belli oldu oyun, PC de Epic Games ve Ubisoft Store üzerinden satılacak ve standart paket 399 premium paket ise 499 lira olarak fiyatlandırıldı. Oyun konsollarda ise PC’ye oranla daha pahalı durumda. Oyun, Xbox Store da şu anda 799, PlayStation Store da ise 699 lira fiyat etiketine sahip.

Skull And Bones, 8 Ekimde PlayStation 5, Xbox Series X/S, Google Stadia, Amazon Luna ve PC için çıkışını yapacak. Ayrıca oyunun sistem gereksinimlerine göz gezdirmek için dilerseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
2 Senedir misteRNOOB çatısı altında kendimce yazılar ve incelemeler yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir