Skyrim Anniversary Edition Morrowind ve Oblivion’dan İlham Alacak

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Bethesda Softworks, The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition’un önceki serilerden ilham alınan ve zaman zaman onlara atıfta bulunulan yeni maceralar içereceğini duyurdu.

Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition neler içerecek?

Örnek olarak “Ghosts of the Tribunal” görevi, The Elder Scrolls III: Morrowind’den tanıdığımız sayısız silahı almamıza olanak tanıyor. Öte yandan “The Cause” görevinde ise The Elder Scrolls IV: Oblivion’da benzer olarak gördüğümüz başka bir Oblivion kapısı açmaya çalışan bir organizasyon ile karşı karşıya kalıyoruz. İkinci macera; yeni haritalar, düşmanlar ve eşyalar sunarken Daedra’nın kullandığı atı çağırmamıza da yardımcı oluyor.

skyrimaniver

YouTube’dan yayınlanan fragmanda, oyunda yer alacak yeni elementlerin yanında Special Edition sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak hayatta kalma modu ve balık tutmak gibi özelliklere de göz atma şansına erişiyoruz. Bunun yanında “Saint and Seducers” hikayesi, bir dizi yeni görev, mekan ve düşman da oyunda yer alacak. Ek olarak, Tamriel’in farklı bölgelerinden nadir malzemeler sağlayacak ve yeni iksirler, oklar ve zehirler yaratmamızı sağlayacak khajiit kervanları gösterildi.

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition, 11 Kasım tarihinde; PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarına çıkış yapacak. Special Edition sahipleri, aynı gün yukarıda bahsi geçen özellikler için bir güncelleme alacak. Halihazırda PS5 ve Xbox Series X/S’da Special Edition sahipleri ise yukarıdaki iki görevi ücretsiz alırken PC oyuncuları ise bu ek paketler için para vermek zorunda kalacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir