Bu Skyrim Oyuncusu Az Daha Oyundaki Oğlu Tarafından Öldürülüyordu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Bir Skyrim oyuncusu az daha kendi çocuğu tarafından canice katlediliyordu…

The Elder Scrolls V: Skyrim‘in DLC’lerinden biri olan Hearthfire, bildiğiniz üzere kendinize ait bir malikane inşa edip bir çocuk evlat edinebilmenize imkan tanıyor. Çocuğunuz büyüdükten sonra onunla oynayabiliyor veya ona oyuncak bebek ve kıyafetler gibi hediyeler verebiliyorsunuz. Ancak durum bir oyuncunun oğluna hediye olarak bıçak vermesi olunca işin rengi değişebiliyor.

Reddit kullanıcısı Miserabell, yaşanan olayı gözler önüne seren bir klip yükledi. Öğrenme çağına geldiğini düşünen oğlu Alesan’a bir bıçak veren Miserabell, hediyesiyle vakit geçirmesi ve kendisini eğitmesi adına onu eğitim yapabildiği olduğu bir odaya bıraktı. Belli bir zaman sonra oğlunu merak eden ebeveyn, odaya girdiğinde oğlunun dikkatsiz bir biçimde çalışırken onu bıçakladığını anladı ve yere yığıldı.

Skyrim

Skyrim’de korkunç bir olay!

Söz konusu bıçak sırf demirden yapılmış olsaydı “ebeveynimiz” az bir hasar ile kurtulabilirdi ama ona verdiği “Daedric Dagger of Petrifying” isimli silah, daha fazla hasar bonusu ile %25 şansla vurduğu kişinin felç kalmasına da olanak tanıyor. Alesan ise klipte görülebileceği üzere felç olan annesine bakmaksızın eğitimine devam etti.

Oyunlarda lütfen duyarsız anne veya babalar olmayın, çocuklarınıza ise iyi örnek teşkil edin!

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir