Sniper Ghost Warrior Contracts 2 İçin Yeni Bir Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Gurur Gökçay
Gurur Gökçay
1 Dk Okuma Süresi

CI Games, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 için yepyeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Yayınlanan fragman bizlere, düşmanlara nişan alarak, gizlice yaklaşarak ve çatışarak sözleşmelerini tamamlayabilecekleri çeşitli yerlere bir bakış sunuyor.

Kuamar haritası, oyunculara sandbox seviyesini ve objektif tasarımı geliştiren çeşitli keskin nişancı yeteneklerini sergilememize olanak sağlayacak. Sniper Ghost Warrior Contracts 2, istediğimiz şekilde yaklaşabileceğimiz 5 farklı harita olacak. Oyun boyunca gerçekçi silahların ve cihazların açabileceğiz, aynı zamanda yetenek puanları özel bir oyun deneyimi oluşturmak için beceriler elde etmek ve yükseltmek için kullanabileceğiz. Cephanelikleri genişlettikçe ve becerilerimizi geliştirdikçe, daha fazla ödül toplamak amacıyla her sözleşmeyi farklı yaklaşımlarla yeniden oynayabileceğiz.

CI Games, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ile birinci şahıs keskin nişancı serisini bir üst noktaya çıkaracak. Oyun Geniş sandbox haritalara sahip olacak. Aynı zamanda gerçekçi silahlara, aletlere ve yükseltilmiş grafiğe sahip olacak.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 4 haziranda çıkışını gerçekleştirecek.

Aşağıda yayınlanan oynanış fragmanını bulabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Müzikle uğraşan bir yazar. gururgokcay@misternoob.com / g5buyukgokcay@gmail.com
1 yorum
  • İlk contracts oyununu oynamıştım oyun harita harita şeklinde ilerliyor klasik sniper elite gibi bir haritaya atıyor birkaç farklı görev veriyor ve istediğiniz gibi yapıyorsunuz ilk oyunu çıktıktan epey sonra oynamıştım çok fazla hata vardır fps düşmesi oyundan atma fiziksel hatalar bunlara rağmen 2-3 bölüm çok keyif aldım ancak sonradan aynı şeyler yapıldığı için sıkıcı geldi eğer bu oyunda her görevde farklı mekanik ve heyecan katacak görevler vs gelirse kesinikle başarılı olur ilk oyunda bu potansiyelini gördüm çünkü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir