Old-School RPG Solasta: Crown of the Magister’a Yeni DLC Geldi

Solasta: Crown of the Magister artık arkadaşlarınızla birlikte oynamayı desteklerken yeni bir hikaye eklentisini de önünüze sunuyor.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Divinity: Original Sin ve Baldur’s Gate gibi yapımlara benzeyen RPG oyunu Solasta: Crown of the Magister’ın  bir hikaye genişlemesi olan Lost Valley’nin çıkış yaptığı duyuruldu. Halihazırda GOG.com ve Steam üzerinden satın alınabilen DLC, oldukça fazla içerik vaat ediyor.

Solasta: Crown of the Magister Lost Valley DLC’si neler içerecek?

Lost Valley’nin ana odağı çizgisel olmayan bir hikaye kampanyasını entegre etmek. Unutulmuş sırları saklayan vadiden kaçışımızı, dört yeni ortam ve düşman tipi (golemler ve devler dahil) süslüyor. Ek olarak eklenti paketi, birden fazla son içeriyor ve bu da genişlemeyi defalarca oynamaya teşvik ediyor.

solasta

Tactical Adventures’taki geliştiricilerin DLC’ye eklediği en önemli özellik ise 2 ile 4 kişiye kadar oynanabilen co-op modu olarak öne çıkıyor. Oyunun kayıt sistemi, hem tek hem çok kişilik oynamaya göre ayarlanabiliyor. En sevindirici haber ise pekala co-op sırasında oynayacak arkadaşlarınızın DLC’ye sahip olma zorunluluğunun olmaması olabilir.

Solasta: Crown of the Magister’a bakmak isteyenler Steam sayfasına yönelmek isteyebilirler zira oyun, 21 Nisan’a kadar süren bir teklifle 69.00 TL’den 27.60 TL’ye düşmüş.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir