Sony, Tokyo Game Show 2024’de Geniş Çaplı Bir Gösterime İmza Atabilir

Sony Interactive Entertainment, Tokyo Game Show 2024'de yer alacak firmalar arasında

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
2 Dk Okuma Süresi

Bir yılı yarılayıp sıradakine doğru ilerlememizle beraber pek çok yeni oyunun duyurulduğu etkinliği geride bıraktık. Future Games Show, Guerilla Collective, Summer Game Fest ve şüphesiz senenin flaş etkinliği olan Xbox Games Showcase. Sırada Gamescom gibi köklü ve önemli bir etkinlik göz kırparken onun ardından Tokyo Game Show 2024 yer alıyor.

Tokyo Game Show 2024 şimdiye kadar ki en büyük ölçekli Tokyo Game Show olacak

Geçtiğimiz sene gerçekleşen etkinliğe kıyasla çok daha büyük bir ölçekte bir etkinlik olacağı yetkililerce açıklandı. Toplam 731 adet katılımcı ve 3,190 standın yer alacağı bilgisi paylaşıldı.

Bazı firmalar online sunum gerçekleştirecekken bazılarıysa fiziksel olarak kendilerine ayrılmış olan yerlerde olacak. Bu alanlarda yer alacak firmalardan başlıcaları Bandai Namco Entertainment, Capcom, Nexon, SNK, Square Enix ve tabii ki Sony Interactive Entertainment. Bir de esas alan diyebileceğimiz bir kısım var ki Sony de tercihini buradan yana kullandı.

Tokyo Game Show 2024 Sony

Firma, en son 2019 yılında Death Stranding ile bu rağbet gören alanda yer almıştı. Bu sene de burayı tercih ediyor olması, Kojima Productions’a ait  Death Stranding 2: On The Beach ile alakalı bir duyuru yapıp yapmayacağı sorularını doğuruyor. Ne de olsa o alan için etkinliğin kalbi yakıştırmasını yapabiliriz. 26 Eylül ve 29 Eylül arasında gerçekleşecek Tokyo Game Show 2024’e dair paylaşılan detaylar şimdilik bu kadar.

Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir