Söylenti: God of War: Ragnarok’ın Oynanışı PlayStation Etkinliğinde Gösterilecek

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

E3 2021 yakın bir zamanda sona ermiş olsa da oyun dünyasında söylentiler asla sona ermiyor. Bu sefer söylentilerin hedefinde Sony var. Bildiğiniz gibi Sony 3 senedir E3 etkinliklerine katılmıyor ve bu sebeple yılın kalanında Sony neler planlıyor, öğrenemiyoruz.

Son bir kaç haftadır bu yaz gerçekleşeceği düşünülen Sony etkinliğiyle alakalı bilgiler ve spekülasyonlar ortaya çıkıyor. Peki gerçekten böyle bir etkinlik planlanıyorsa Sony neler gösterebilir? Xbox Era (Shpeshal_Nick)’nın Twitter’da yazdığı söylentilere göre yakın bir zamanda God of War: Ragnarok‘un oynanış fragmanını göreceğiz. Bu fragmanın söylentilerin hedefinde bulunan Sony’nin, God of War: Ragnarok’u göstereceği etkinlik için hazırlandığını iddia etti.

İçeriden bilgi alan insanların söylemlerine göre, söylentili etkinlikte yeni bir tek oyunculu ayrı oyun duyurulacak ve bu yıl içerisinde çıkış yapacak. Bu söylenti ise Ghost of Tsushima’nın devam oyunu ile alakalı olabilir.

Shpeshal Nick, Sony ile alakalı sağlam söylenti, sızıntı ve haber geçmişine sahip. Tekrar hatırlatmakta fayda var bunlar sadece birer söylenti. Yine de bu sızıntılar ve söylentiler umarız ki, doğru çıkar.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir