Söylenti: Starfield Fragmanı The Elder Scrolls 6 Habercisi Olabilir mi?

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

E3 konferansları adı altında dün gerçekleştirilen Xbox & Bethesda konferansında bildiğiniz üzere Starfield hakkında bir duyuru fragmanı yayınlanmıştı. Kartal gözlü oyun severler ise bu fragmanda tahminlerine göre The Elder Scrolls 6 ile bir alakası olduğu düşünülen detay keşfettiler.

The Elder Scrolls 6 rüzgarları esecek mi?

Bu oyun severlerin gözünden de bir şey kaçmıyor değil mi? Dün yayınlanan fragman her ne kadar bizim için pek bir önem teşkil etmese de bazı kişiler, Skyrim’i yapan stüdyodan bu fragmana TES 6 göndermesi yerleştirildiğini savunuyor. Fragmanın 1.17. dakikasında mekiğin kokpitindeki bir işaret, göze çarpmayan bir çizik gibi duruyor olabilir.

Gamepressure'dan alıntıdır

Oyuncular aslında bu çiziğin bir harita parçası olduğunu ise hemen anladılar. Bu detay, Tamriel dünyasında High Rock ve Hammerfell arasında yer alan ve bazen Starfall Körfezi olarak adlandırılan Iliac Körfezi’ni gösteren haritaya cidden de çarpıcı bir şekilde benzeyen bir şekil gibi görünüyor.

The Elder Scrolls 6 haritası olabilir mi?

Tabii ki bu tür söylentilere bir parça kuşkuyla yaklaşmak önemli sonuçta henüz TES 6 ile ilgili bir bilgi duyurulmadı. Kim bilir… Bu arada oyun ile ilgili heyecanlananların adrenalinini dindirmek adına üç sene önceki fragmanı da buradan izleyebilirsiniz. Zamanında oyunla alakalı bir sızıntıyı da bu haberimizde paylaşmıştık.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir